Sayfa 125/148 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Takas dökümüne baktığımda ilk 14 kurumun hepsinin payı 10 gün öncesine göre istisnasız artmış. Kim satarsa satsın sonuçta hisseler yukarıdakiler tarafından toplanıyor görünen o ki. Ben uzun vadeciyim. Vadesine göre herkes kendi kararını vermeli tabii. Bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Hisseci61 Yazıyı Oku
    Alper de bu işlerin içindeymiş demek. Bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var hesabı sorulur...
    Alper bey, 23.12.2021 tarihinde 26 TL den almış olduğu hisseleri 44 TL ortalama ile 30.12.2022 tarihinde piyasaya geri iade etti.
    2023 ilk çeyreğine kadar yönetim pay alım satımı yapamaz.
    Hisse üzerindeki patron satışı baskısı şimdilik kalktı.

3. COVİD'in Avrupa ülkelerinde yaygınlaşması, ülkemizde RSV virüsü, diğer ülkelerde de XBB.1.5 varyantının artması ister istemez ANGEN'e yarayacaktır.
    Geçmiş bilançolara bakıldığında son çeyrek satışlarda patlama yaşanıyor.
    Bu sene son çeyrekte patlamanın daha da fazla olacağını düşünüyorum.
    Herkese bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    1.4 Milyarlık Çin'in Korona önlemlerini gevşetmesinden sonra vakalar doğal olarak patladı. Virüs mutasyona uğrarsa ki bu kadar büyük bir nüfus düşünülürse gayet mümkün, Angen'in ürettiği kitlere nur yağabilir. Ben sadece bu düşünce ile buradayım. Olur, olmaz, zaman gösterecek...

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Alper bey, 23.12.2021 tarihinde 26 TL den almış olduğu hisseleri 44 TL ortalama ile 30.12.2022 tarihinde piyasaya geri iade etti.
    2023 ilk çeyreğine kadar yönetim pay alım satımı yapamaz.
    Hisse üzerindeki patron satışı baskısı şimdilik kalktı.
    Operasyon zihniyeti ile tahtada satılan Tankut un hisselerinden anlaşmalı tarafa gitmeyen eksik hisseleri Alper satış yaparak tamamladı bence. O mallar toplu bir şekilde ortaya çıkmaz zorunda. Bu adamların göz göre göre ceza alacaklarını düşünemiyorum. Minareyi çalan kılıfına hazırlamıştır.

5. Bu hisseler buharlaşmadığına göre tahtada kendi hesaplarına aktarılmış olmak zorunda. Sonuç olarak tahtayı yapanlar Tankut ve Alper sonucu ortaya çıkıyor. Dolayısıyla kimin elinde ne kadar lot olduğunu bildikleri de kaçınılmaz bir gerçek.

6. Zaten Alper genel kurulda piyasanın takdiri diye zırvalamasından belliydi.Meğer piyasa kendileriymiş. Uyduruk bir yabancı ortak ortaya atarlar biz yabancıya sattık demek için. Yabancı ortakta kendileri olur. Nasıl tazgah ama.

7. Arkadaşlar işlemlerin incelenmesi için spk ya cimer üzerinden şikayette bulunun. İnceleme hızlandırılacak...

8. Takasın arkasını göremiyoruz, yani kimler olduğunu bilmiyoruz.
    Elimizde sadece veri var, kimlik bilgisi yok.
    Kimlik bilgisi söylemek hata yaptırabilir.
    Birileri boşuna mal almadı. Birgün ederine gelecektir.

@Rick Guerin
    Bu hisseler buharlaşmadığına göre tahtada kendi hesaplarına aktarılmış olmak zorunda. Sonuç olarak tahtayı yapanlar Tankut ve Alper sonucu ortaya çıkıyor. Dolayısıyla kimin elinde ne kadar lot olduğunu bildikleri de kaçınılmaz bir gerçek.[/QUOTE]

Sayfa 125/148 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •