Sayfa 126/803 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Altın isi olursa grubun borsaya kote tek şirketi olduğu icin kısada bir rüzgar yapabilir, arkadaşların söyledikleri bu. Niye anlamak istemiyorsunuz..

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben saçmalıyorum da, sen gel bi hele otur anlat, "altın madenciliği" nedir, "altın" nasıl çıkar, kaça çıkar, ne kadar yatırım gerektirir, kar marjı nedir?

Siz madenciliği toprak altında yatan bir küp altın sikkeyi bulmak ve emek vermeden yemek sahibi olmak sanıyorsunuz galiba.

Biz o rüzgarı almayalım..

3. ne dedik ki tavan olursa pazartesi verceez biz dedik,
    altın diye tavan olursa mal alcaaz diyenlere mal verceez.
    ben daha önce de yaptım, çok komikti

4. burada tanıştığım herkesin elinde senelerdir al sat felan birikmiş mal çok yani sorun yok
    p.tesi alacaklar düşünsün ..
    ki bence bir şey olmayacak ama olursa da itirazımız yok

hatta hayale bak, ptesi tavan 5.46 ben yarısını boşalttım
    salı 6.00 oldu mesela %25 daha
    çarşamba 7.00 oldu bende mal kalmaz.
    buradaki kimsede mal kalmaz.

muhteşem bir sürpriz bilanço bile 7 yaptıramayacağı için bu senaryo too good to be true bir şey olur,

şirket on yapmayacaksa ve birileri, bir aracı kurum ile sözleşmedi ise de kimse o kadar malı pek taşıyamaz,
    öyle bi çöker ki 7 den, taban taban oh oh
    toplarım yine oh oh..

harika ya fantezi şu yani, takaslarda bir değişim olmadığına göre bu güne kadar,
    ( yani zerre mal topladıkları yok zerre toplamadılar son 15 günde )
    şimdi 5-6 dan toplayacaklar veee 7 den boşaltcaklar

nefis.
    yaşasın.

ama olmaz.
    olsun bu rüyayla uyuyalım

5.  Alıntı Originally Posted by Makarna Yazıyı Oku
    Ben saçmalıyorum da, sen gel bi hele otur anlat, "altın madenciliği" nedir, "altın" nasıl çıkar, kaça çıkar, ne kadar yatırım gerektirir, kar marjı nedir?

Siz madenciliği toprak altında yatan bir küp altın sikkeyi bulmak ve emek vermeden yemek sahibi olmak sanıyorsunuz galiba.

Biz o rüzgarı almayalım..
    Bir insan baltayı ancak bu kadar tasa vurabilir 20 yildir madencilik sektörünün içindeyim. Lisans egitimim yerbilimleri üzerine. Altın nasıl oluşur, hangi ortamlarda gelişir, tenör kaç olmalıdır vs, bunların burada konuşulmasına gerek yok. Benim derdim başka. Dalgaya sarmadan önce insanlar ne demek istiyor, önce bunu anlamaya çalışın.
    Not: Yatırımcılara uyarimdir: Nurol Kozanın ruhsat sahalarını almış mi ben bilmiyorum. Alırsa etkisi ne olur, üzerinden yürüyen tartışmanin sessiz izleyicisi iken, bilmislik taslayanlara kizip bir nugyo yatırımcısı olarak konuya dahil oldum. Durum budur, yatırım tavsiyesi olarak algilanmasini istemem.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Takip ettiğim gyo ların hepsi aldı başını gitti. Bunun üzerinde ölü toprağı var sanki, yani şu koca firma ayağa düştü vesselam. Bilancoyu son güne saklamanin ne anlamı var kardeşim neyin hesabını denk dusuremediniz. Yoksa yatırımcı üzerinde bir planlarınız mı var. Bak bizim aklımıza Her şey geliyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Alan satanları verebilecek var mı şu an için?

Sayfa 126/803 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •