Onemli Gunler Banner
Sayfa 126/327 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Thejackalav üstadım iyi akşamlar
    Pkart in genel kuruluna katilacakmissiniz ama eminis in genel kuruluna katilmadiniz askolsun
    Yazilarinizdan anladığım kadarıyla her ikisindeki yatırımlarınız arasında pek fark yok eminisi üvey evlat yaptiniz
    Birde genel kurulda yönetimle alakali birkaç sorudan sitemden bahsetmişsiniz pkartin yönetimi emin işten daha mı kötü sizce
    Eminis ben bildim bileli zarar ama pkart en azından kar acikliyor Şu topicte eminis yönetimi ne bir sitem etseniz icimin yağları eriyecek
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba... İyi akşamlar.. Öncelik ile üvey evlat diye birşey söz konusu olamaz haklısınız pkart ve emniş portfoyümde farklı durumda değiller ikisindende sopa yedim ve yemeye devam ediyorum
    Genel kurul olarak bir ayırım yapmanın anlamı yok ki...
    Sitemde söz konusu değil... Emniş in 40 senelik geçmişi ve vizyonlu bir patronun dan başka neyi varki sitem edip genel kurula katılayım...zaten kara geçemez..
    Pkart dersen karı emilen.. Dönsünde batmasın modunda devam eden.. belki Thales satışından sonra değişim yaşayabileceğini umduğum şaka gibi bir tahta... Genel kurula gitmeyi düşünmem deki sebep te paylaştığım bildiğin sebep.. Birşey olacağından değil anlayacağın...

Dostum bu işi bilen yok.. Geri dönme durumum olsa ne emniş ne pkart alır nede incelerdim..ama yapacak birşey yok... Dedim ya ya batak ya patrona ortak...
    Saygılar
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Merhaba... İyi akşamlar.. Öncelik ile üvey evlat diye birşey söz konusu olamaz haklısınız pkart ve emniş portfoyümde farklı durumda değiller ikisindende sopa yedim ve yemeye devam ediyorum
    Genel kurul olarak bir ayırım yapmanın anlamı yok ki...
    Sitemde söz konusu değil... Emniş in 40 senelik geçmişi ve vizyonlu bir patronun dan başka neyi varki sitem edip genel kurula katılayım...zaten kara geçemez..
    Pkart dersen karı emilen.. Dönsünde batmasın modunda devam eden.. belki Thales satışından sonra değişim yaşayabileceğini umduğum şaka gibi bir tahta... Genel kurula gitmeyi düşünmem deki sebep te paylaştığım bildiğin sebep.. Birşey olacağından değil anlayacağın...

Dostum bu işi bilen yok.. Geri dönme durumum olsa ne emniş ne pkart alır nede incelerdim..ama yapacak birşey yok... Dedim ya ya batak ya patrona ortak...
    Saygılar
    Üstad neden kara geçemez dediniz
    Eminis haricinde bütün ambalaj şirketleri karda sektör iyi
    Neden bu kadar zarar eder anlamıyorum
    Neyse cevabınız için teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Üstad neden kara geçemez dediniz
    Eminis haricinde bütün ambalaj şirketleri karda sektör iyi
    Neden bu kadar zarar eder anlamıyorum
    Neyse cevabınız için teşekkürler

Umarım kar eder tabii.. Ancak benimde anlayamadığım bir durum bu kadar zararın birikmesi.. Ve borcun tabii. Tahta çok profesyonel merak ediyorum sermaye artışından gelen 1,2 milyon hisseyi ne zaman piyasaya çıkaracak...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Umarım kar eder tabii.. Ancak benimde anlayamadığım bir durum bu kadar zararın birikmesi.. Ve borcun tabii. Tahta çok profesyonel merak ediyorum sermaye artışından gelen 1,2 milyon hisseyi ne zaman piyasaya çıkaracak...
    Tanesi 5.6 tl den aldi onlari şu an hisse 3.20
    Nasıl kime satacak bu durumda
    Bir şeyler değişirse satar ancak
    Üstad birde bilançoya ya da dip notlara bakıldığında patronların daha nekadar alacağı var şirketten görünür mu bilebilirmiyiz? ticari borç mu yoksa finansal borç olarak mı görünür bunlar
    Teşekkürler

5. Bugün basmadi aşağiya
    E şaşırttı beni.Ilginc

6. yine dayanamayip bugun girdim bakalim heyacanli hisse

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pardon..yanlış topiğe yazdım..
    Son düzenleme : thejackalav.; 01-06-2018 saat: 19:38.

8. 3.09 alim yazdim saatlerdir gelmedi satan yok dusus hacimsiz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 126/327 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •