Onemli Gunler Banner
Sayfa 126/1001 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Viop LIV

1. Matriks viop verilerini guncellemedi
    dunkofun su maliyeti gercek mi ?

....

2. Ben müsaadenizle konu komşu tüm aileye haber edeyim, şuan ağzım kulaklarımda

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok abi durumu kötü, yarın bir hafta olucak, makinaya bağlı hayatta kalma mücadelesi veriyor, bizde umutlar tükendi.
    Tekrar geçmiş olsun, Allah şifa versin.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben müsaadenizle konu komşu tüm aileye haber edeyim, şuan ağzım kulaklarımda
    Rabbim şifa versin geçmiş olsun

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sağolun arkadaşlar, bir haftadır leyla gibi dolanıyorum, sanırım biraz biraz durumu kabullenmeye başladım, elden bişii gelmeden beklemek hergün ölmek gibi stres yaratıyor biraz kafam dağılsın diye kendimi buraya attım. Doktorların dediği her şeye hazırlıklı ol dediler,muhtemelen onlarında umudu kalmamış. Takdiri ilahi yabcak bişii yok, her nefis ölümü tadacaktır. heran telefon gelicek kötü haber bekliyor psikolojisi içindeyim derken az önce bu yazıyı yazarken 2 sn. önce telefon geldi hastaneden, yoğunbakımı bağladılar, entübeden çıkmış, iyi bi haber geldi
    Geçmiş olsun Bozkurt .Rabbim acil şifa versin.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sağolun arkadaşlar, bir haftadır leyla gibi dolanıyorum, sanırım biraz biraz durumu kabullenmeye başladım, elden bişii gelmeden beklemek hergün ölmek gibi stres yaratıyor biraz kafam dağılsın diye kendimi buraya attım. Doktorların dediği her şeye hazırlıklı ol dediler,muhtemelen onlarında umudu kalmamış. Takdiri ilahi yabcak bişii yok, her nefis ölümü tadacaktır. heran telefon gelicek kötü haber bekliyor psikolojisi içindeyim derken az önce bu yazıyı yazarken 2 sn. önce telefon geldi hastaneden, yoğunbakımı bağladılar, entübeden çıkmış, iyi bi haber geldi
    Hadi gözün aydın reis. Allah ne verirse hayırlısını versin inşallah.

Bear abi müsait olursan isc nin vadeli pastasını vade başından itibaren atabilir misin? Infoyu patlatabilirler mi acep

8. ABD ADR kapanış.

ULKER 10 hisse 1 ADR şeklinde düzelttim. Çok fazla bilgi yok bazıları hatalı. KOZAL 1 ADR kaç hisse ediyor belli değil, bölününce güncellenmemiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 126/1001 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •