Sayfa 127/601 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 4804 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Caferrr bez getir..

Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    kademeler fulll hımm

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kademeler fulll hımm
    ee ?

full çaktılar işte çıkacak mı dedik ?

Borsayla biraz ilgilenenlerin bildiği gibi kademeler doldurulursa ya aşağı ya yukarı sert hareket olur genellikle. Oldu mu oldu işte ..

4. KO

Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    ee ?

full çaktılar işte çıkacak mı dedik ?

Borsayla biraz ilgilenenlerin bildiği gibi kademeler doldurulursa ya aşağı ya yukarı sert hareket olur genellikle. Oldu mu oldu işte ..
    satıcılı tahta çoğu zaman iyidir baktın alıcı tarafında kademeler dolu birazdan ele verme operasyonu riski daha ağır demektir ordan tüymek lazım

Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    Yok bu kez temkinliyim pozitif ortak. Kısa vade için ayırdığım parayı al sat yapıyorum. İlla Halkbank da değil. Başka hisselere de bakıyorum.

Çarşamba bakalım ne çıkacak.
    bişey çıkmaz yine oyalama taktikleri yılan hikayesine döndü herkes seçimden ne çıkacağına odaklı seçimden sonraya kalır bu iş

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sicili bozuk olsun olmasin, 13.5'da satmissin. 600 puan vurmussun yani. Bir ton bos yapacagina 7.50'de niye almiyorsun. Kaybedecegin 100 puan olur ancak. Ama bankalar tepki verdiginde ya da mahkemeden olumlu haber dustugunde kazanacagin daha fazla olur.
    sen yıllarca dolu yaptın da ne oldu yükselirken elinde mal mı vardı? şimdide gelmiş insanlara umut vadediyorsun olumlu haber düştüğünde en az bir tavanı yakalamak lazımmış mış yazıların hep bu yönde manipülasyonun kralını yapıyorsun ben en azından insanları temkinli olmaları konusunda uyarıyorum herkes bardağın boş tarafına bakıyor bu kağıt 2 ay öncesine göre hala %50 primli giren kişinin bunu da düşünmesi gerekiyor

Sayfa 127/601 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •