Onemli Gunler Banner
Sayfa 127/370 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Arkadaş kar bu yatırımı yapmak için kafasına göre kasadaki parayı kullanabilir mi.sermaye artırması gerekmiyor mu bu parayı kullanmak için?genel kurul vs onay alması gerekmez mi.şuraya bu yatırımı yapicam deyip TMSF kasadaki parayı kullanabilir mi?Brisa dan biliyorum kasadaki akceleri bedelsiz verip sermaye yi 300 milyon yapıp Aksaray a fabrika kurdu.
    Bilen cevap verene tşk ederim

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hissede ki ve şirkette ki sıkıntıyı kısaca nasıl özetleyebiliriz arkadaşlar

3. Hissedeki sıkıntı alım ilgisini kullanarak belli marjda speklerin trade yapması. Ve bunu alım ilgisi bulabildikleri kadar yapacaklar. Alt üst hafif yükselterek marjı arada keklikler geliyormu hala ona bakacaklar geliyorsa aynen devam. Alım ilgisini azaldığını gordüklerinde ise bu hareketleri sertleştirecekler Yükseltirim ha düşürürüm ha gibi. Baktılar bunuda yiyen kalmadı bu seferde asansör tradesi başlayacak. Burdaki yemde bakın açıkça trade yapıyoruz düşürsekte gelin buna sizde katılın olacak. Aslında bunu yiyenlerde yukarıdan kağıda girenler olacak daha çok. Hiç değilse bizde buna katılalım zararı azaltalım düşüncesi olacak. Ama tabi onunda tuzagını kuracaklar.

Aslında burada işin püf noktası her bantta kazanmaya aç yaralılar bırakmaları. Ki hırs yapsınlar hata yapsınlar ve onlara yem olsunlar. Böyle bıyle tuzaklarla dip yapana kadar gidecek. Dip 75 TL olur demicem çünkü onun altındada kimi nasıl yolacaklar onlarda oyun bitmez.

Örneğin benim gibi aslında her şeyi yaklaşık tahmin edenler.. 155 ten 124 e gelmiş kağıt ben neyi bekliyorumki hala? Aslında en kotü 132 de çıkmam gerekirdi. 10 TL daha altına gelmiş hatta bu her gün dahada belirginleşiyor niye hala çık a mıyorum. ? Yüksekten çıkmanın rüyası ile beni uyutuyorlar işte..

İşte bu adamların işi insanları rakamlarla psikolojik oyun kurarak en optimal biçimde büyüleyerek paralarına konmak.. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Hissedeki sıkıntı alım ilgisini kullanarak belli marjda speklerin trade yapması. Ve bunu alım ilgisi bulabildikleri kadar yapacaklar. Alt üst hafif yükselterek marjı arada keklikler geliyormu hala ona bakacaklar geliyorsa aynen devam. Alım ilgisini azaldığını gordüklerinde ise bu hareketleri sertleştirecekler Yükseltirim ha düşürürüm ha gibi. Baktılar bunuda yiyen kalmadı bu seferde asansör tradesi başlayacak. Burdaki yemde bakın açıkça trade yapıyoruz düşürsekte gelin buna sizde katılın olacak. Aslında bunu yiyenlerde yukarıdan kağıda girenler olacak daha çok. Hiç değilse bizde buna katılalım zararı azaltalım düşüncesi olacak. Ama tabi onunda tuzagını kuracaklar.

Aslında burada işin püf noktası her bantta kazanmaya aç yaralılar bırakmaları. Ki hırs yapsınlar hata yapsınlar ve onlara yem olsunlar. Böyle bıyle tuzaklarla dip yapana kadar gidecek. Dip 75 TL olur demicem çünkü onun altındada kimi nasıl yolacaklar onlarda oyun bitmez.

Örneğin benim gibi aslında her şeyi yaklaşık tahmin edenler.. 155 ten 124 e gelmiş kağıt ben neyi bekliyorumki hala? Aslında en kotü 132 de çıkmam gerekirdi. 10 TL daha altına gelmiş hatta bu her gün dahada belirginleşiyor niye hala çık a mıyorum. ? Yüksekten çıkmanın rüyası ile beni uyutuyorlar işte..

İşte bu adamların işi insanları rakamlarla psikolojik oyun kurarak en optimal biçimde büyüleyerek paralarına konmak.. YTD.
    Yıllarca Petkimde olanların aynısı , üzgün ve şaşkınım!

5. https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ka...yoruz/1810472/

Mollakara Köyüne giderek Koza Altın İşletmeleri Müdürü Kemal Öcal
    Beyle birlikte tesisin kurulacağı alanda incelemelerde bulunduk. Daha
    sonrasında köy sakinleriyle de bir araya gelerek tesisin kurulmasıyla
    ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Diyadin ilçemize yatırım
    kararının alınmasını çok önemli bir adım olarak görüyoruz. Alınan
    yatırım kararıyla birlikte tesisin temel atma işlemleri de Ramazan
    Bayramı sonrası gerçekleştirilecek

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yıllarca Petkimde olanların aynısı , üzgün ve şaşkınım!
    Hayır son dönemde seriler furyasından sonra çoğu kağıtta olan şey. Ayrıca şunu söylemezsem eksik kalır, bazan zirveye yakın ara trendler de oluyor. Ama her kağıtta tıpatıp aynısı olacak diye bir şey yok. Yada işte bu beklentiyi kullanarak tradeyi uzatabilirler.

7. Tesadüfen demin radyoda reklam dinledim. Bor madeni reklamı yapıldı. Başında vesonundada Koza altın sundu dedi. Yani bence sahiplik sorunu pekde dert edilmiyor gibi. Hangi radyo kanal dikkat etmedim gerçi. Yanlış yorumluyorda olma ihtimali olabilir.?

8.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Hissedeki sıkıntı alım ilgisini kullanarak belli marjda speklerin trade yapması. Ve bunu alım ilgisi bulabildikleri kadar yapacaklar. Alt üst hafif yükselterek marjı arada keklikler geliyormu hala ona bakacaklar geliyorsa aynen devam. Alım ilgisini azaldığını gordüklerinde ise bu hareketleri sertleştirecekler Yükseltirim ha düşürürüm ha gibi. Baktılar bunuda yiyen kalmadı bu seferde asansör tradesi başlayacak. Burdaki yemde bakın açıkça trade yapıyoruz düşürsekte gelin buna sizde katılın olacak. Aslında bunu yiyenlerde yukarıdan kağıda girenler olacak daha çok. Hiç değilse bizde buna katılalım zararı azaltalım düşüncesi olacak. Ama tabi onunda tuzagını kuracaklar.

Timsahlı boğma süreci başladı Yakında ortada Kozal Kozal diye dolaşan 2 günlük borsacılar kalmayacak.

Alıyor 130'a, veriyor 122'ye. Bir daha alıyor 127'ye, veriyor 122'ye. Ancak boğmak için buraların da yeterli olduğunu kendi adıma düşünmüyorum. Buralar herkesin hala daha sabırla bekleyebileceği noktalar. Çünkü hızlıca 150'ye gidebilir umudu var insanlarda. 75 değil ama (çok düşük fiyat, tekrardan 50 ve 75'lere gelmesi için karın çeyrek başına 50-100 milyona gelmesi lazım) 90'lar bu umudu kırabilecek seviyeler. Tabi bunu pat diye yapamazlar. Endekste bir düzeltme kollamalılar. Bakalım timsah ne yapacak. Bakalım yavru ceylan gibi ortalarda dolaşan 2 günlük hızlı borsacılar ne yapacak Şimdilik bacak gitti. Timsah ağzını açmıyor. Yavaş yavaş sağa sola sallayarak derinlere çekiyor. O meşhur dönme, parçalama hareketini yapacaklar mı, göreceğiz.
    ...

Sayfa 127/370 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •