Sayfa 127/763 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 6099 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sn.Doctorre önceki ambargo süreci bundan biraz farklı değil mi? Bildiğim kadarıyla 2018 ambargosunda Amerika yerli üreticilerine 7 yıl boyunca ZTE ye ürün satışını yasaklamıştı yani Amerikadan parça tedariği yapamayacaktı ki bu durum ZTE nin sonunu getirir deniyordu.Şu anki yasaklamada ise Huawei ve ZTE den ekipman alımında devlet finansman desteğini çekti ki hali hazırda büyük ölçekli firmalar bu ekipmanları kullanmıyor.Kaldı ki bu kararın alınabileceği 1 aydır farklı sitelerde haber olarak yapıldı.O kadar da kötümser olmayın.Perşembe ve Cuma günü yapılan işlemler feyk niteliğinde değilse ve Pazartesi endekste bir aksilik olmazsa yine pozitif kapanış olur ümit ediyorum.Dediğiniz gibi işin suyunu çıkartırlarsa yine, yükselirken kalite, düşerken karakter belli olur demekten başka yapacak birşey yok.
    Bunu daha evvelde yazdım. Ne olursa olsun hisselerimi hedefime kadar satmayacağım. Hedefimde rakamsal değil şirketin gelişim sürecini takip ediyorum. Eninde sonunda sonuç verecektir.
    Umarım sizin dediğiniz gibi olur. Artık Netaş adına ve bizler adına işler yoluna girer.

son bir haftadır fiyat baskılanarak alım oluyor. Tabi bu alanın gercek yatırımcımı yoksa Spek denyosumu bilemiyoruz elbet. Yarın cıkan haberi kullanmak ısteyecektir bizim denyo

3. Enteresan bir haber.Teknoloji ve yazılım şirketleri ile ilgili olarak yatırımcılar için fırsat demişler ama içlerinde sadece Hubvc,Aselsan,Karel,Kafein yazılım var.Netaşı yine kaale alan olmamış.Bir de geleneksel şirketlere yatırım yapan yatırımcı yok olacakmış.Gelenekten kasıt nedir anlamadım ama en eski ve köklü teknoloji firması NetaşGeleneklerimize laf söylemeyin ulennn.

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...pan-yok-olacak

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Enteresan bir haber.Teknoloji ve yazılım şirketleri ile ilgili olarak yatırımcılar için fırsat demişler ama içlerinde sadece Hubvc,Aselsan,Karel,Kafein yazılım var.Netaşı yine kaale alan olmamış.Bir de geleneksel şirketlere yatırım yapan yatırımcı yok olacakmış.Gelenekten kasıt nedir anlamadım ama en eski ve köklü teknoloji firması NetaşGeleneklerimize laf söylemeyin ulennn.

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...pan-yok-olacak
    Bir bilmecem var KY cılar
    Haydi sor sor
    Sabah aksam yukselmiş mi diye bakılır
    Acaba Nedir nedir
    Bilişim denince Akla
    Tamam şimdi buldum
    Her an onun adı gelir
    Netaş netaş netaş

Bazı şeyler vardır isimlerini anmaya gerek yok. Kör topalda olsa Gözlerini açıp koşacaktır bir gün.

benım en cok meraktıgım konulardan biride su ZTE satıştan sonra hala cisco urunlerı satıyormu. Satıyor ise ne zaman bırakacak bu para kazandırmayan işleri

Tweterde yoğun bir şekilde netaş öneriliyor.bizim bilmediğimiz bir şeyler mi var acep.ytd.

Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Tweterde yoğun bir şekilde netaş öneriliyor.bizim bilmediğimiz bir şeyler mi var acep.ytd.
    spek mal cakacaktır :D

8. Ankara-Kapıkule yüksek hızlı tren hattı finans anlaşması Çin hükümetinden sağlanacak krediyle yapılacak..bir kaç gün içinde muhtemelen bu konuda bir anlaşma olacaktır. YHT hattı teknolojik altyapı vs işleri umarım bize verilir...hissenin gitmesi için illaki bir haber lazımsa belki bu haber servis ve bahane edilir..kişisel görüşlerimdir bunlar kimseyi bağlamaz..

ytd..

Sayfa 127/763 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •