Sayfa 127/636 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. YA BEYLER BÜYÜK HARFLE YAZACAGIM KUSURA BAKMAYIN.

BAKIN MESELE 20 YILDA ŞU GETİRMİŞ. 50 SENEDE BU KADAR YÜKSELMİŞ DEĞİL. DEDEMLER YAŞADIGIM YERE GÖÇ ETTİĞİNDE 5 DÖNÜM YER ALSALARMIŞ ŞUAN MİLYARLIKTIK. DURUM BÖYLE OLMUYOR.

DİYORUM Kİ SIKINTI 2017 YILINDA ASELSANIN DİREK HÜKÜMETE BAGLANMASI İLE OLUŞTU.

2017 yılında referandum ve yine savunma sanayi şirketlerinin c başkanına baglanması ile hisse 7 liralık dolar zirvesinden 1,5 dolarlık şuan ki yerine geldi.

20 yıl 30 yıl bakmaya gerek yok. 2017 yılında ver yetkiyi gör etkiyi dediler. biz de nasiplendik gördük yetkiyi.

şimdi bundan sonraya odaklanmak lazım. hükümet ile ilgili bu baglam böyle devam ederse siyasi baskı sebebiyle birşey kazanamayız. siyasi vurmak isteyenler gider açıga satar hisseyi düşürür..

düşünün abd ambargo uygulamış bir kişi tskgv başkanlıgında yönetim kurulu başkanı vs. yabancı da ilgi göstermez gittikçe oranı da düşürür.

2. Kusurabakma Sayın Hasan çok yanlış eleştiriler. 2017 de Isctr de 2 usd şimdi 0,6 usd.

Bir diğer konu 70-80 ler TÜPRŞ topiği 2 koçu eleştirdim yemediğim laf kalmadı.

Bu işlere siyaseti bence hiç karıştırmayın.

Kaç kez THYAO-TCELL-ASELS arasında dolaşan para var yazdım burada bilenlerde ne demek istediğimi zaten anladı gel tahtada yapılan işleri yapanı dibine kadar eleştirelim gerisi kusurabakma lafı güzaf.Şimdi bundan bir sene sonra hisse oldu 100 mesela 4 USD o zamanda şimdi eleştirdiğiniz iktidarı övmek mi lazım?

ASELS nın ilgi sorunu hiç olmadı olmaz.Tahtada olan BOFAnın bile ne kadar kısmı gerçek ne kadar kısmı bıyıklı yabancı belli değil.Siyasi kaşımalarıda birileri tahtada menfaatleri için kullanıyor.

Bu şirketin BAE ya da KATAR a satılma imkanı var mı?Bilimsel olarak sıfır.Burada ve sosyal medyada günlerce konuşuldu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
    Şu sürekli millete laf sokmaya çalışan anguta hasan bey iyi bir açıklama yapmış...Niyet bu olmasada..
    Son düzenleme : human01; 25-05-2022 saat: 20:46.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. savunma sanayi şirketlerimiz dünya sıralamasında ilk 50 ye girmeye başladı..eskiden hayaldi..hisse fiyatı algı kaynaklı malesef..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    savunma sanayi şirketlerimiz dünya sıralamasında ilk 50 ye girmeye başladı..eskiden hayaldi..hisse fiyatı algı kaynaklı malesef..
    Algı malgı, sonuçta gitmiyor....Bugün yabancı iyi aldı..Ama ilk fırsatta satıyorlar..Umarım satmazlar
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Satın uleennn satın da şu konuda, battık gittik siyasi satıyorum diyenler temizlensin....
    Borazanlar sattı mı gidecek ASELSAN...
    Buradakiler iyi yük olmuş...
    Ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Algı malgı, sonuçta gitmiyor....Bugün yabancı iyi aldı..Ama ilk fırsatta satıyorlar..Umarım satmazlar
    borsa işi farklı yürüyor haklısın ama şirket iyi yolda..

8. Bu hissenin bir tek sorunu var, o da 5 yıldır Ağaların elinin altında arpalığa dönmüş olması. Daha nesi tartışılıyor ki...?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 127/636 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •