Sayfa 127/189 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

sn vivatrader.

o kadar sistem denedim ama başarısız oldu sizde uğraşmayın demişsiniz.

peki hangi modellemeyi kullandınız strateji olarak ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    geceye long girenler için. gününüz nasıl geçti diye sorsam ayıp etmiş olurmuyum
    Muhtemelen sistemcilerin iyi geçmiştir

Poyraz2008

3.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Sisteminizin nasıl çalıştığının önemi pek yok önemli olan siz reelde aynı getiriyi alabildiniz mi? Hayır alamadınız. Burada 1 sene doğru düzgün kazanamadığınızı bile yazmıştınız sanırım. 2 yıl kullanın sistemin geçmişte yıllık ortalama getirisini alamayacaksınız. Buna her türlü bahse girerim. Kontra sistemler sizi zarar ettirmeye değil kar ettirmemeye çalışırlar. Siz istediğiniz kadar çözümler bulun sisteminizin geçmiş performansının aynısını gelecekte alamayacaksınız. ben 3-5 aydan bahsetmiyorum aynı sistemi 2 yıl reel olarak kullanın geçmiş performasın benzerini alamayacağınızı görün. Bu kadar netim.
    Selam; bu kontra meselesini anlamadim, araci kurum mu ya da belli portfoyü olan birisi bilerek mi yapiyor bu işi? Yani atiyorum sizin sistem 20 kontrat long gonderdiginde kontra 100 şort mu gönderiyor? Sizi batirmaya oynuyorsa kendisinin batmama garantisini kim sağliyor? Somut örneklerle anlatir misiniz? Nasil oluyor bu işlemler?

Sistemin geçmiş performansina yaklaşamamasi anlaşilabilir bir durum, çunku o anın şartlarına göre oluşmuş barlardan geleceği öngörmeye çalişiyorsunuz. Kaldi ki aylik max getiriyi kodu kullanmaya başladiktan sonra yakaladiğim da oldu benim. Getirinin daha düşük kalmasi beklenebilecek bişey, gayet doğal.

4. Robotun bugünki sinyalleri. twetterde anlık yazmaya çalışıyorum ama burda ancak gün sonu tablo verebiliyorum

5. para döner dolaşır akıllı adamı bulur . iyi hafta sonları

doğanay hocam geceye long girenler için diye belirtmiştim sizinki sayılmaz ikiside short girmiş

ben günü +175 kapadım. net ,075 falandır sanırım.

geceye ikiside long girmişti.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

7. Kontra robot vs imkansız derecesinde zor herkesin robotu farjlı yerlerde ala sata geçer işi gücü bırakıp her robota göre poz açacak big robot yapmakla uğraşmaz pala denilen zat
    Ancak ayın belirli bölümlerinde belirli bir aralık belirleyerek pala testere yaparki bu bölümde zarar etmeyen robot çok azdır
    Hepimizin robotu genelde trendde iyi para kazanır diyeceksiniz ki trendde manuelde kazanırım işte orada algın seni yanıltır algıdan ve duygudan arınmak için de robot kullanırsın
    En iyi robot optimize olan değil fiyatı takip edebilen robottur geçmiş verileri optimize ederek senede 40000 puandan az toplamamış kodu yazmam 5 dk. mı alır ancak gelecekte ne yapacağı muammadır

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mevcut sistemimin 2015 başından bu yana getirileri
    Bu getirilerde kayma komisyon ve gap farklılıkları düşülmemiştir
    2016 hazirandan bu yana reelde 1/3 portföy ile kullanıyorum

çünkü max dd denilen birşeyin nerede nasıl karşıma çıkacağını bilmiyorum
    geriye kalan portföyümün 1/3 ü ile sistemden bağımsız manuel trade ediyorum şu bir gerçekki hiçbir zaman robotun yanına yaklaşamadım

Herkese iyi çalışmalar

Sayfa 127/189 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •