Sayfa 128/189 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. son bir ay sinyal görüntüsü varmı hocam sistemin müthiş
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ağustos ayı çok iyiydi kısa vadeli (1-5 dk) sistemler açısından ama eylül ayı traştı...ortalama sistemlerden bahsediyorum...EMLAK patron ve birkaç arkadaşın sistemi eylülde de iyi performans göstermiştir muhtemelen...

sabır işi bu sistem olayı ve tabii para yönetimini iyi ayarlamak lazım...tüm sermayenin 1/3 ten fazlasını kullanmak bana göre riskli...ama 1/3 semaye ile hatta 1/4 sermaye ile sabırda edilirse bence orta uzun vadede para kazanılır...

100.000 TL nakitin var 25/30 kontrat ile trade et işte...

3. 33 ayda 2400 işlem yaklaşık aylik 72 işlem günlükte ortalama en az 3 işlem demek , bu kadar işlem sayisina bu başari orani bilemedim ,

4.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    33 ayda 2400 işlem yaklaşık aylik 72 işlem günlükte ortalama en az 3 işlem demek , bu kadar işlem sayisina bu başari orani bilemedim ,
    Hocam overall on yillik sanirim.2400 islemle bu puan ve max dd super bence. Tebrikler. Canli olarak ne kadar suredir kullaniyosunuz.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ağustos ayı çok iyiydi kısa vadeli (1-5 dk) sistemler açısından ama eylül ayı traştı...ortalama sistemlerden bahsediyorum...EMLAK patron ve birkaç arkadaşın sistemi eylülde de iyi performans göstermiştir muhtemelen...

sabır işi bu sistem olayı ve tabii para yönetimini iyi ayarlamak lazım...tüm sermayenin 1/3 ten fazlasını kullanmak bana göre riskli...ama 1/3 semaye ile hatta 1/4 sermaye ile sabırda edilirse bence orta uzun vadede para kazanılır...

100.000 TL nakitin var 25/30 kontrat ile trade et işte...
    eylül ayı benim açımdan mükemmeldi . ancak ekim ayı pek iyi geçmiyor.

ekimde nerde ters gap varsa hepsinde yakalandım eylülün sonuna göre tam 2100 puan ekside.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

6.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hocam overall on yillik sanirim.2400 islemle bu puan ve max dd super bence. Tebrikler. Canli olarak ne kadar suredir kullaniyosunuz.
    Siz söyleyince farkettim , dikkatli bakmamisim , özür dilerim ben 2200 islemle 450.000 daha gecemedim

7.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    33 ayda 2400 işlem yaklaşık aylik 72 işlem günlükte ortalama en az 3 işlem demek , bu kadar işlem sayisina bu başari orani bilemedim ,
    33 ay değil o bölge 10 yıl seçildi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Yazıyı Oku

Mevcut sistemimin 2015 başından bu yana getirileri
    Bu getirilerde kayma komisyon ve gap farklılıkları düşülmemiştir
    2016 hazirandan bu yana reelde 1/3 portföy ile kullanıyorum

çünkü max dd denilen birşeyin nerede nasıl karşıma çıkacağını bilmiyorum
    geriye kalan portföyümün 1/3 ü ile sistemden bağımsız manuel trade ediyorum şu bir gerçekki hiçbir zaman robotun yanına yaklaşamadım

Herkese iyi çalışmalar
    Merhaba Sn Trade.

Sonuçlar çok güzel görünüyor. MDD harika. Kendi sistemlerimde MDD genelde 2013 yılında çıkıyor. Sizin sistem 2013 ü nasıl atlatmış merak ettim. Buraya 2013 yılının alım satım fotoğrafını, bileşik sistem grafiğini 10 yıl olarak ve bileşik sistemdeki yıllık kazançları da ekleyebilir misiniz?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Sayfa 128/189 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •