Sayfa 128/226 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bunca hengameye rağmen çok düşmeden erken toparlamış. Grafik güzel duruyor.

3. A1 satıp duruyor saat 14.03 itibariyle 63 bin tane sattı. Hiç almadı. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Dün diğer hisselere göre az düşen hisselerden Celha yıda bugün elimize verduler. Tüpraş kardemird Ereğli de bugünü beklemiş. Ytd

5. çelik halat kendini fazla salmıyor.mal toplu görünüyor.sadece bilanço beklentisi değil farklı bir beklentiden dolayı hisseler toplanmış gibi. ama beklentinin ne oldugu hakkında kimsede pek bir fikir yok gibi.
    borsanın yükselişe tekrar geçtiği zaman hızlı yükselecek hisselerden gibi görünüyor. bir arkadaşın dediği gibi 1 yıl sonra 20 li rakamları göreceğine bende inanıyorum.bu düşünceyle sermayenin yarısını kaybettikten sonra geri kalanı uzun vade için çelik halat alarak uzun vadeli beklemeye başladım.hayırlısı olur inşallah.
    her karanlık gecenin bir aydınlık sabahı vardır. borsa ve ekonomideki karabulutlar bir gün dağılacak elbette.
    dolar 5 tl ye yaklaştı çelik halat şuan 10 uzerine atması gerekirdi diye düşünüyorum. şu an konjötür uygun değil ama ilk fırsatta 10 uzerine atacağına inanıyorum. çelik halat 14 tl ye geldiği zaman anca kaybım sıfırlanmış olur.beklemekten başka çara yok artık.

seçimler bitti, ak parti 5 yıl daha iktidarda. doğan grubu seçim sonucunu bekledi belki iktidar değişir beklentisi vardı. seçim bitti iktidarda 5 yıl daha yola devam dediğine göre bence yakında doğan grubu gelecek için nasıl bir yola gireceği kararını verecektir.Bu iktidar zamanında pek büyük işler yatırımlara gireceğini sanmıyorum. geriye tek alternatif satış görüşmeleri ve gelen talepleri değerlendirip bir karar verecektir.
    bekleyip görecez artık.bunlar benim şahsi düşüncelerim al sat yatırım tavsiyesi hiç değildir.herkesin kararı kendine.

6. çelik halatta yabancı oranı nedir acaba, pasta var mı

birde piyasadaki lot sayısı 16.500.000 mi yoksa 3.300.00 mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    çelik halat kendini fazla salmıyor.mal toplu görünüyor.sadece bilanço beklentisi değil farklı bir beklentiden dolayı hisseler toplanmış gibi. ama beklentinin ne oldugu hakkında kimsede pek bir fikir yok gibi.
    borsanın yükselişe tekrar geçtiği zaman hızlı yükselecek hisselerden gibi görünüyor. bir arkadaşın dediği gibi 1 yıl sonra 20 li rakamları göreceğine bende inanıyorum.bu düşünceyle sermayenin yarısını kaybettikten sonra geri kalanı uzun vade için çelik halat alarak uzun vadeli beklemeye başladım.hayırlısı olur inşallah.
    her karanlık gecenin bir aydınlık sabahı vardır. borsa ve ekonomideki karabulutlar bir gün dağılacak elbette.
    dolar 5 tl ye yaklaştı çelik halat şuan 10 uzerine atması gerekirdi diye düşünüyorum. şu an konjötür uygun değil ama ilk fırsatta 10 uzerine atacağına inanıyorum. çelik halat 14 tl ye geldiği zaman anca kaybım sıfırlanmış olur.beklemekten başka çara yok artık.

seçimler bitti, ak parti 5 yıl daha iktidarda. doğan grubu seçim sonucunu bekledi belki iktidar değişir beklentisi vardı. seçim bitti iktidarda 5 yıl daha yola devam dediğine göre bence yakında doğan grubu gelecek için nasıl bir yola gireceği kararını verecektir.Bu iktidar zamanında pek büyük işler yatırımlara gireceğini sanmıyorum. geriye tek alternatif satış görüşmeleri ve gelen talepleri değerlendirip bir karar verecektir.
    bekleyip görecez artık.bunlar benim şahsi düşüncelerim al sat yatırım tavsiyesi hiç değildir.herkesin kararı kendine.
    Bu kadar bilgiyle nasil bu kadar zarar yazdin anlamak guc. Isallah kaybini telafi edersin. Dogru hissedesin onu sen de zaten biliosun. Bundan sorasi sadece sabir. Arsa aldin simdi ayda bir fiyatina bakarsun. Belki arsanin yamindan yol gecer yada hastane vs yaparlar. O zaman hergun bakarsin fiyatina...ytd

8. Son aylarda bakıyorum yabancı almaz oldu hisseyi aksine azalma var. Hissede en çok Tacirler dikkatimi çekiyor, hissenin artı eksi kapatmasına o karar veriyor, en çok al sat yapan o. Ytd

Sayfa 128/226 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •