Sayfa 129/494 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Simdi olan oldu.patron en dusuk fiyatdan hisseleri aliyor.biz bundan sonrasi uzerine tez yurutelim.gerci bunlar coktan pilanini yapmislar ama.biz tahmin dogrultusunda hareket edelim.bu arada sanki icimizde eksilenler olmus gibi hissetdim.cok az paylasimlar var.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by nadim Yazıyı Oku
    Bana göre de küçük yükselişler ile algı yapıyorlar. "Tüh be yükselirken satmadim ve bir daha yükselirse kaçırmamam gerekiyor" dedirtmek istiyorlar. Onun için yukarıdan satanlar aşağıdan alamayabilirler.

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir ara trade yaparken benimde basima geldi.dedim kaptirdik mallarin yarisini diye.korkudan beklemeden 20.28 civari yerine koydum.20.14 ,bekleyemedim bile

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bir ara trade yaparken benimde basima geldi.dedim kaptirdik mallarin yarisini diye.korkudan beklemeden 20.28 civari yerine koydum.20.14 ,bekleyemedim bile

Ben de gördüm sıkacaktım ama bacak acıktı. Bacak kapalı olsaydı fazlalık 5 lot un 1 lotun u verecektim.

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın Karaduman ilerisi icin ongorunuz nedir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 30-08-2019 saat: 23:36.

5. Bugün herkes tatil modunda yazan yok neredesiniz ey millet.

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Bugün herkes tatil modunda yazan yok neredesiniz ey millet.
    Kardeş takip ettiğim kadarıyla
    Sen garanti isimdir
    Maliyetinde buralardir herhalde

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Bugün herkes tatil modunda yazan yok neredesiniz ey millet.
    yazacak bişey yok hikaye bitti filmin sonunu görelim 20.12 garanti gibi bekleyip görelim nasıl bitirecekler filmi

Şirket sıralı bir şekilde mevzuata uygun olarak yapması gerekenleri yapıyor. Sıralama şöyle;
    -otuz gün, (20,12)

(Zorunlu pay alım teklifine İzocam'ın toplam sermayesinin %4,93'lük kısmını temsil eden 1.209.666,51 TL nominal değere tekabül eden borsada işlem görmekte olan paylar konu edilecek olup 1,00 TL nominal değerli paylar için pay alım teklifi fiyatı, SPK'nın II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği uyarınca, işlemin ilk defa kamuya açıklandığı tarihten önceki, açıklanan tarih hariç olmak üzere, otuz gün içinde borsada oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olarak 20,12 TL hesaplanmıştır.)

- yüz seksen gün ve
    - bir yıl içinde,
    borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarının ortalaması ile
    - hazırlatılacak değerleme raporu ve
    - kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki son bir yıl içinde varsa pay bedelinin tespitine yönelik yapılan işlemlere esas pay değeri (pay alım teklifi, birleşme vb),
    karşılaştırılarak en yüksek bedel pay alım teklifi fiyatı yada ortaklıktan çıkarma hakkı bedeli belirlenmeli.

%98 e ulaşamaması durumunda film tekrar başa sarar...
    %98 e ulaşırsa sahne değişir. Yeni oyuncular gelir.
    Filmde korkulu bölüm bitti...

Sayfa 129/494 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •