Sayfa 129/323 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. arkadaşlar siz hep kendi pencerenizden bakıp. hocaya hep sayım soruyorsunuz..hemde hocaya yanıldın denmesinin arefesinde..aslında toplumda böyle tarz şeylerin olması başka durumlarda ortaya çıkartıyor..örneğin hocaya sorulan sayımların birçoğu gereksiz sayımlardır . işte bu sayımları sorarken en azından temeli sağlam yada sağlamlığa gitme yolunda emare gösteren şirketleri süzgeçten geçirdikten sonra hocaya saydırmak herkesin faydasına olur..yinede böyle durumlarda hocayı desteklemek gerekir..sonuç ta sayımların gerçekliği rakamlarla bağlantılı. yoksa fincanın kulpu oluşması yada oluşmamasını kim bilebilir...zaten sayımlarda anahtar rakamlardan birisi şu rakamın altında sayım bozulur kelimesidir...sonuçta datagatede o rakamın altına gelinmeden 2 tepesi olduğunu söylemiş ve bu veriler datagatede kazancın önünü açmış . sonuçta senedin tepelerden dönmeside senet sahibiyle alakalıdır...o fiyatlardan datagateyi tutmak gerçekten yürek ister..çünkü senet bölünmeden önce 1.50 rakamlarında idi senet tepede tam 50 bin tlye denk geliyor ki bu rakamlara yakın tahmın gerçekten övünç ve gurur vericidir...sonuçta sayın mohikanın geçmişte yaptığı birçok sayım gerçekleşmiş olmakla beraber yapılan diğer sayımlardada senetlerden sırasıyla yapılacak kazançlar zaman ve sırasını beklemektedir.... kağıtların bir kaçında 1 e 5 cıvarı teknik olarak kazanç beklentisi ve çanak tamalama verisini vermiştir bunların değerlendirilmesi gerekir..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Benim okuduğumdan da anladığım budur.

zirvenin neresi olacağını kimse bilemez, tahta yapıcıdan başka.

yapılan analiz %100 tutacak diye de bir şey yok, öyle olsa her 50otçu köşeyi dönmüştü.

analize bakar, kafanıza yatan kısmını değerlendirin, son kararı siz verin.

yapılan analiz tutmadı diye, başlığa gelip, EGO tatmini yapmayın.

bilemedin,

biliyorsan, analizi sen yap, başlığa bakmana da gerek yok.

bir kaç kişi var, mohikan terse düşsün de lafı ÇAKAYIM.

Aportta bekliyorlar sanki, daha iyisini biliyorsan, yaparsın analizini koyarsın başlığa, üyeler faydalanır.

Not: kimse cevap yazmasın bana, beğenmeyen okumasın, başlığı !!!

Başlığı tekrar açtım, Sn Mohikan yazar yine
    Sn. Güneysu; dün bana özelden hakaret eden bir şahıs yüzünden gece bu topiğin kapatılmasını istedim.

Jon Dowes sağolsun kapatmıştı.

Siz tekrar açmışsınız.

İyi niyetinizden ve yapıcı olmaya çalıştığınızdan hiç şüphem yok.

Ancak topiğe gelip veya özelden EGO 'sunu tatmin etmek için saldıran, hakaret eden forum sapkınlarına ne edeceğiz?

Geçen hafta uyvar diye biri geldi saydırdı gitti. Meğer eski forumdan sabıkalı, küfürbaz bir psikopat çıktı.

Küçük yatırımcıya yardımcı olmaya çalıştığımız, başka hiç bir amacımızın olmadığı bu platformda bunlar bizi geriyor.

Adam elini kolunu sallayarak burada saydırıyor.

Özelden de olsa bu lafları yiyip oturacak geniş bir adam değilim, bunları hazmedemiyorum.

Cevap verince de ortaya nahoş şeyler çıkıyor.

Topiği takip eden çoğunluktan da saldıranlara karşı esaslı bir direniş olmadığı için manyak biri ile tek başına uğraşmak zorunda kalıyoruz.

Hani sokakta kavga edenler var ya, onları seyreder gibi izliyor herkes bu seviyesiz tartışmaları...

Hatta daha da ötesi buna destek olanlar bile çıkıyor.

Özelden gönderdiği mesajı dün gece burada verdim.

Adam bana ağzını yırtarım, götü kalkmış filan gibi şeyler yazmış.

Fiestacı diye biri çıkmış ben bunlarda hakaret göremedim ben diyor.

Benim, nadir de çıksa bu tür adamlarla uğraşacak ne zamanım , ne moralim,ne enerjim kalıyor.

Şu meseleyi nasıl halledeceğiz. Bir yol göster.

Biz de devam edelim.
    DUHUL : 1999

Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    2.5 ay önce insan gibi rica etmişsin. Yükseliş trendi bitti mi demişsin.

Biz de hayır bitmedi, 2 zirvesi daha var demişiz.

Nitekim bugün yaptığı zirve 7.94 üstündeki 2. zirvesidir.

Fincan-kulp hedefi 11.5...

11.5 bekleyenler bile formasyon gerçekleşince sattı.

Ama hisse anormal bir ralli yaptı.

Fincan kulp hedefini 2'ye değil nerdeyse 4'e katladı.

Bu cevabın neresinde ukalalık var?

Ey forum ahalisi size soruyorum...

BU CEVABIN NERESİNDE UKALALIK VAR?

Manyağın biri 2 gündür buna takmış, topiğin içine etmiş.

Siz hala kavga çıkınca seyreden yurdum insanı gibi ,sinema seyreder gibi seyrediyorsunuz?
    Mohikan dostum,

Siz vakit ayırıp analizini yapıp yazınızı paylaşmışsınız... Elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmışsınız...

Bundan faydalanmak yerine fincan-kulp yapar mı sorusuna sizin düşünmüyorum cevabınıza takılmış...

Bu kadar nezaketsizliğine rağmen neyse ki önceden teşekkür etme nezaketini göstermiş...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Mohikan Dostum,

Sana özeldende yazdığım üzere elinden geldiğince analizini yapmaya ve yardımcı olmaya çalış lütfen.

Bir kişi bile "ALLAH razı olsun" dese ya da içinden geçirse o sana yeter.

Beni ,bizi ve senin yazılarını okuyan / faydalanan, senden yardım isteyen insanları kırmayıp paylaşım yapmaya devam et lütfen.

Sende biraz kızdın, kırıldın bununda farkındayım ama bu mübarek gün hatrına yardıma devam et.

Benim senden nacizane ricam budur...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

5. sayın mohikan bizim gibi ky ne kattığınız beizden daha iyisini biliyorsunuz topiği bizler gibi ky açık tutun ki faydalanıp sizlerde hayır duası alın.

6. Selamlar, mohikan arkadasin paylasimlarindan hic faydalanmadim. Ama adam bedavaya paylasim yapiyor ise aklima meyve veren agaci taslarlar gelir.
    Lutfen katkilarinizi esirgemeyin Mohikan bey. Rica ediyorum.
    Teşekkürler. ..

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

7. sayın mohikan kardeşim merak etme her konuda yanındayız..sadece burası klavye ...lafa bakarsın lafmı diye, adama bakarsın adammı diye... sözünü burda uygulamak istesek bile sanalda kalır...sayın güneysu bu tarz yaklaşımları ayırt edeceği aşikardırki..zaten değerli paylaşımlarınızın sürmesini istiyor..saygılar..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. sayın mohigan abim o kişlere özelden ve buraya yazarak tepki gösderdik bizler hazırcı ve seni seven insanlarız yazacagın 2 kelamı defalarca siteye girip okuyoz katkı olsun diye iki sefer reklamada tıkloyoz abim cocugumuz vefat etti şahsım olarak sen babası ve annesi olmak üzere benim kadar tesbih ve dua etmemişsinizdir helali hoş olsun benimde cocugumdu ama abim bizi burda yalnız bırakma ALLAH rızası için bu insanlarıda engelle abim görmessinya sen yazmasanda sana sevgimiz bitmez abim seni seviyorum işin ras gitsin hayırlı cumalar

Sayfa 129/323 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •