Sayfa 129/639 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    7 bin liraya da taban ;)

Sanko 49.800 satış,Bizim 51.020 alış.Günün aktör"ler"i.Çoğul takısını özellikle tırnak içine aldım
    Çözemedim ne dediğinizi ...sanko satan"lar" ile
    alan"lar" aynı kişi"ler" mi yani ...akpaz ????.

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Çözemedim ne dediğinizi ...sanko satan"lar" ile
    alan"lar" aynı kişi"ler" mi yani ...akpaz ????.
    Son 10 gündür yeni pozisyon açılımları var,tesadüfi olmasa gerek diye düşündüm.

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Son 10 gündür yeni pozisyon açılımları var,tesadüfi olmasa gerek diye düşündüm.
    az kaldi nasilsa kaldi 17 ... seve seve o beyanda bulunacaklar ...yoksa sonu vahimm

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    az kaldi nasilsa kaldi 17 ... seve seve o beyanda bulunacaklar ...yoksa sonu vahimm
    Bulunacakları beyanda ne olmalı ki sizin beklediğiniz gerçek olsun hisse fiyatına yansısın?

Ya da bunun iflah olmayacağını o beyana göre nasıl anlayacağız???

Bir taraftan çözüm o beyan ise gerçekten riske değer bu fiyatlardan son kez alım yapıp beklemek.

5. Ya Allah hakkı için bi yazma artık.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bulunacakları beyanda ne olmalı ki sizin beklediğiniz gerçek olsun hisse fiyatına yansısın?

Ya da bunun iflah olmayacağını o beyana göre nasıl anlayacağız???

Bir taraftan çözüm o beyan ise gerçekten riske değer bu fiyatlardan son kez alım yapıp beklemek.
    Bulunulacak beyanda son 6 ay için faiz hesaplanmasinin sebebi açıklanacak.. buda ancak alacağın beyana yansıması yani kasaya(şirketin ait içine giriş olmasi) girmesi ile olur..yoksa vergi cezası çıkacaktır ki buda şirketi daha zor duruma sokup dönülmez noktaya gelecektir...beyana kadar daha da yazmıyorum...al sat tut asla değildir..sahsi kanaatinde.. .

7.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Bulunulacak beyanda son 6 ay için faiz hesaplanmasinin sebebi açıklanacak.. buda ancak alacağın beyana yansıması yani kasaya(şirketin ait içine giriş olmasi) girmesi ile olur..yoksa vergi cezası çıkacaktır ki buda şirketi daha zor duruma sokup dönülmez noktaya gelecektir...beyana kadar daha da yazmıyorum...al sat tut asla değildir..sahsi kanaatinde.. .
    Teşekkür ederim çok sağolun...

Semi-final rumuzlu arkadaş bize giydirmiş aslında haklı bende olağanüstü bir gelişme olmazsa takipte kalıp yazmayacağım...

8. Telefon kaynaklı cümle düşkünlükleri olmuş bakamadim..şirketin aktifine giriş olmalı yazmıştım farklı düzeltmiş şimdi farkına vardim.. semi arkadaş haklı fazla yazdık sanırım

Sayfa 129/639 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •