Onemli Gunler Banner
Sayfa 129/963 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Seviyorum ulen böyle günleri neden mi güne sakin başlıyor milleti biktirip gına getiriyor sonra ilerleyen saatlerde bir cullaniyorlar bakmisiz değil 6 direnç olan 6.20 üzeri olmuş

2. Bu gün anlaşıldı açıkçıların günü...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Bu gün anlaşıldı açıkçıların günü...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Adamlar kasar olmuş küfür yemeği çok seviyolar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. meril istediği gibi oynuyor senin gibi aracı kurumu .................................................. ..............nokta

sizin büyük borsacı yine saydırıyor düşsün hisse diye..son dkları beklemiş panikleyen satsın düşürsün diye anlaşılan..yazık ya..

en önemlisi dogru zaman.

Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    sizin büyük borsacı yine saydırıyor düşsün hisse diye..son dkları beklemiş panikleyen satsın düşürsün diye anlaşılan..yazık ya..

Hocam bu Meksa nın sahibi gerçekten burlara girip yorumlar yapan grafikler yazıp çizen birisi olabilliyor mu?
    Ben tam anlayamadım önceki yazışmalarınızdan... gerçekten buralar bukadar sığmı?Ya da sanıldığının aksine sadece KY lerden oluşmayan bir forum mu burası..İnsanın inanası gelmiyor enteresan işler..

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Hocam bu Meksa nın sahibi gerçekten burlara girip yorumlar yapan grafikler yazıp çizen birisi olabilliyor mu?
    Ben tam anlayamadım önceki yazışmalarınızdan... gerçekten buralar bukadar sığmı?Ya da sanıldığının aksine sadece KY lerden oluşmayan bir forum mu burası..İnsanın inanası gelmiyor enteresan işler..
    bak yukarıda aşağı saydıran meksa benim yarinde satıcam diyen biri var.aylar öncede meksa benim yazmıştı buraya zaten.işlem hacmim bu diye..buralarda hertürlü insan var.ne ararsan.
    en önemlisi dogru zaman.

8. Bugun ben acilis haric islem yapmadim marbas sansliydi acilista bitirdi ufak bir zararla malini cok sansliydi ancak philp 400 bin lotu dokuldu 80 bin zarara rahatlar mi bilmiyorum tahta 5.80 lerde alicilar gelmeye basladi. Benim tahtayi asagi dusurmek gibi bir niyetim yok marbasin ust emirleri yakmasini da dogru bulmuyorum o yakar sa bende asagi yakarim keklik yok karsisinda. 1 2 kademe kar icin pasife alis aktife satis yazmasi dogru degil. Gucu var cunku dun kapanisa 1 milyon alis gonderdi. Sonra sildi. Alicaksa 25 50 bin duzgun alsin oyunlara hic gerek yok. Ipekte yabanci net aldi ki realitif yuzde 15 prim yapti. Bu kozanin hali ne olucak bu gucsuzluk yatirim finansin disinda kimse agresif degil. O da zaten aldiklarini denizden satiyor. Sonuc olarak uzulerek oyunlar ve oyunlar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 129/963 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •