Sayfa 129/636 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 5086 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Dikkate alınmaz, bu ülkede hiçbirşey dikkate alınmıyor. Bir kişi ne diyorsa diğerleri ona uyuyor. Aselsan'ı geçtim ben ülkeden umudu kestim. Faiz, enflasyon, kur sarmalında ülkemiz soyuluyor.
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    malesef........

yatırımcı acı acı ödüyor..
    eczacı abimiz de söyledi bugün ben dolara euroya yatırım yapmadım. milliyetçi duygularımla milli şirketimize yatırım yaptım diye.
    umarım dikkate alınır.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    yönetim kurulu başkanımız ve genel müdürümüz SN Haluk görgün bugün kurulda dedi ki ;

ikincil arz fiyatımız 21,35 TL ( 2018 )

bugün 23,5 lira.

1 pay ise 2 pay oldu.

yani 4 senede %100 getiri yönetimce çok çok iyi
    Ne desin... Ülkenin Asaletini 5 senede Leş'e çevirdiler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Hisseye yatırım gözüyle bakanlar için ucuzdan toplama fırsatı bence güzel.Az sabır arkadaşlar, sancılı bir süreçten geçiyoruz güzel günler yakın 2023 e az kaldı.Alamandan silah alıp karakollarımızı basan pkkya karşı kullanamazsınız denilen zamanlardan abd rusyaya rağmen yurtdışında at oynatır seviyeye geldik,bununda azıcık bedelini ödetmeye çalışıyorlar ben demiyorum biden amca söylüyor.Gelecekten son derece ümitliyim kim ne derse desin.90 ları 2000 leri düşününce memleket resmen uzayda şu an, o günlerde kimse inanamazdı şu anki Türkiye ye hey gidi günler.

4. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Dolar 2018 i 5.29 dan tamamlamış , şu an 16 küsür , yüzde 300 artmış dolar , şu anki fiyatı kur endeksli yatırım hesabı nedeni ile baskı altında , bence ikincil halka arza katılanlar ciddi zararda olmalı , tahtacı ile firma el ele , ben bunların niyetinin ne olduğunu savaş zamanı (Rusya Ukrayna ya girdiği zaman )bilançoyu bir hafta ertelemelerinden anladım , tabii yanlış yorumluyor olabilirim ama amaçları savaş nedeni ile satışlardan faydalanmak amaçlı iyi bilançoyu geç göstermek yani bir hafta içinde olsa bilgi saklamak olduğunu düşünüyorum , o zaman anladım ki bunların niyeti kötü tahta yapanlar ile firma işbirliği içinde , düşünün bir şişe yada Koç bilançoyu ertelemek gibi küçük menfaat peşinde düşerlermiydi , ama milli gururumuz dediğimiz bu hisse değişik küçük menfaatler peşinde , o yüzden karşınızda herşeyi yapabilecek çok tehlikeli bir güruh olduğunu aklınızda tutun derim ama tüm bu yorumlarım hastalıklı yapımdan kaynaklanıyor olup tamamen yanlış olabilir , bende hisse var , yatırım tavsiyesi değildir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,370
    ASELSAN yabancı oranı 24 Mayıs 2022 % 21,49. 25 Mayıs 2022 % 21,79.
    Fark % 0,30. Hisse kapanış fiyatı: 23,66 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 24 Mayıs 2022 % 21,49. 25 Mayıs 2022 % 21,79.
    Fark % 0,30. Hisse kapanış fiyatı: 23,66 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Gözümüz aydın...

Günler sonra ilk defa takaslarda artıya geçmiş ASELS..

ytd..

7. Arkadaşlar borsadaki masa-sandalye firmalarının teneke ambalaj firmasının gelişmemesini anlarım da, çoğu mühendis 10 bin kişinin akşama kadar kafa patlattığı bir firma nasıl olur da yıldan yıla cirosunu dolar bazlı düşürmeyi başarabilir.

En son geçen yıl Defense 100'de 48. sıradaydık bakalım bu yıl kaça gerilemiş olacağız. Temmuz'da açıklarlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Gözümüz aydın...

Günler sonra ilk defa takaslarda artıya geçmiş ASELS..

ytd..
    BOFA dün 3.000.000 lot alış yaptı, bugünde üzerine koyarsa işler iyiye gidiyor demektir. Kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 129/636 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •