Sayfa 129/181 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Dostlar bu brüt işi ne zaman bitiyor ?

2.  Alıntı Originally Posted by ÇOLAKOĞLU Yazıyı Oku
    Dostlar bu brüt işi ne zaman bitiyor ?
    Alt Pazardan ne zaman çıkarsa o zaman

3.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Alt Pazardan ne zaman çıkarsa o zaman
     Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/893503

son durum bu...... ama fiili dolasimdaki pay tutari miktar 62,5 milyon lot.... bugun kap bildiriminden sonra yazmaya satmaya devam ettiler.... yukardaki sirket genel bilgi formunda yarinda degisiklik olabilir.....yani daha satilabilir 20 milyon lot civari daha var...
    Bugun satislar bitmemismiydi.kap haber dusmustu.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bu hissenin ne işi var alt pazarda...resmen salak bir uygulama adamlar türkiyede tek termik santreli var daha ne olsun...yeni kotasyon yönetmeliğine göre sermayesi 200 milyon tl üzerinde olan şirketler % 15 halka açıklık oranına sahip olursa yıldız pazarda işlem görebilir...bu şirketin halka açıklık kısmı tutuyor ama mallar patronlar tarafından geri alındıgı için patron satış yaparak % 15 e kadar borsada dolaşımda olması gerekir..son 3 günden beri yapılan patron satışınında sebebi bu olsa gerek...bu koşullar yerine gelirse yıldız pazarda işleme başlar...

5. %15 i yakalaması için 14 milyon a yakın lot daha satılması lazımki yıldız pazarda işlem görme hakkına sahip olsun..

6. Kutatkunun kap haberindeki ortaklık yapısına istinaden 14 milyon a yakın hisse satılması gerektiğini görüyoruz diger kısmının % 15 olması için...bu durumda yarın satılcak lot miktarı yakından takip edilmeli...

7.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Bu hissenin ne işi var alt pazarda...resmen salak bir uygulama adamlar türkiyede tek termik santreli var daha ne olsun...yeni kotasyon yönetmeliğine göre sermayesi 200 milyon tl üzerinde olan şirketler % 15 halka açıklık oranına sahip olursa yıldız pazarda işlem görebilir...bu şirketin halka açıklık kısmı tutuyor ama mallar patronlar tarafından geri alındıgı için patron satış yaparak % 15 e kadar borsada dolaşımda olması gerekir..son 3 günden beri yapılan patron satışınında sebebi bu olsa gerek...bu koşullar yerine gelirse yıldız pazarda işleme başlar...
    %15 sarti yok %10 dan buyuk olmasi yeterli....dediginiz sekilde bikaynak goremedim ben....
    benim kaynagim burasi....

https://www.borsaistanbul.com/files/...i-2020-5-8.pdf

8. bugunki tek problem kab haberi geldikten sonra bile satmaya devam ettiler..... buda bana diger ortaklarin malinida bitirmek isteyebileceklerini dusundurttu.... kalan malda 20 milyon lot civari....umarim satmayi birakirlar.....sabah baska bir kap haberi gelebilir...

Sayfa 129/181 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •