Sayfa 13/503 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 97 - 104 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. spk bu olanların bir sebebıdır.. görmuyor, duymuyor..yazık gunah... bu adam hangı hakla bu sekılde hareket edebılıyor

2. Eskiler bilir. Tahsisli sermaye artırımı başvurusuyla ilgili olarak "şirketin nakit durumunun tahsisli sermaye artışına ihtiyacı olmadığı bu nedenle bu başvurunun reddedilmesi gerektiği" ile ilgili "gayet detaylı" bir başvurumuz olmuştu. SPK bu başvurumuzu reddetti.

Şimdi, tamamen sallıyorum. Şirketi satmış olsa da bir şekilde çağrı yükümlüğü doğsa, bu tahsisli sonrası oluşan en sonki 24.32'lik değer mevzuata göre pivot değer. Fiyatları da istediği gibi istediği yerde tutabildiklerine yakınen şahidiz.

Belki de bunun için yaptı tahsisliyi.

3. bunu övüp göklere çıkaran,angeni madara edip yerin dibine sokan bi hırbo vardı nerede o?Allah belanı versin her kimsen yaktın ulan başımızı!Edepsiz terbiyessiz adam.Kaç kez çıkış fırsatı yakaladıysam kafamı çeldin yazdıklarınla satıp kurtulamadım bu piyasa dolandırıcısının kağıdındanytd

4.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    bunu övüp göklere çıkaran,angeni madara edip yerin dibine sokan bi hırbo vardı nerede o?Allah belanı versin her kimsen yaktın ulan başımızı!Edepsiz terbiyessiz adam.Kaç kez çıkış fırsatı yakaladıysam kafamı çeldin yazdıklarınla satıp kurtulamadım bu piyasa dolandırıcısının kağıdındanytd
    adam rtalb ın forumunda rtalb hakkında olumlu yazar tabı.. ınanmasa bu kağıdı neden alsın. yaptıgın beddua bıraz agır olmuş.. yarın angen düşer bu çıkar. borsa boyle bırsey. ama en onemlısı herkesı dınle ama kararı kendın ver..

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    adam rtalb ın forumunda rtalb hakkında olumlu yazar tabı.. ınanmasa bu kağıdı neden alsın. yaptıgın beddua bıraz agır olmuş.. yarın angen düşer bu çıkar. borsa boyle bırsey. ama en onemlısı herkesı dınle ama kararı kendın ver..
    sevgili şaho adamın aldığını nereden biliyorsunki,manüpülasyom olamazmı yani....ben medyum değilim sanırım sende değilsin ama bir çok tetikçi onun bunun çocuğu var bu fornlarda.

6.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    sevgili şaho adamın aldığını nereden biliyorsunki,manüpülasyom olamazmı yani....ben medyum değilim sanırım sende değilsin ama bir çok tetikçi onun bunun çocuğu var bu fornlarda.
    elbettekı vardır, ve fınans pıyasalarındada bunlar her daim olmuştur. adam elındekı pozısyonuna göre konuşur..demek ıstedıgım burda her daım bu tıp yorumlar olur. hepımız donem donem etkılenırız , fakat etkılenmememız gerekır.

Alın kap heves kursakta kaldı

Bir dost

8. Şirkete göre Siemens'in yaptığı açıklama yalan. Murat Güler gibi SPK tescilli biri Alman devi Siemens'i yalanlıyor yani.

İçine düştüğümüz duruma bak...

Sayfa 13/503 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •