Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 97 - 104 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

36bine yakın vatandaşımızı yitirdik büyük depremde Mekanları cennet olsun.Yaralı vatandaşlarımızla hayatta kalan vatandaşlarımıza sağlık güç kuvvet diliyorum.Zor bir durum gerçekten.

Borsa açılıyor yeni kararlarla.Bölünme sonrası bizzat patron tarafından batırılan rezil kağıt depremin ilk günü iyice dibe çöktü.Her türlü olumlu tedbire rağmen spekülatör patron küçük yatırımcıyı yok sayan zihniyetinden vazgeçmezse bize yine hüsran olur.

Deprem nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımıza allahdan tahmet dileğimi yenilemekle başlıyorum yazıma.

Nebi isimli bir spekülatör patron yüzünden resmen ve hile ile batırıldığımız kağıtta dün bir göstermelik yükselişden sonra bugün yine eksiye geçmek üzereyiz.Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın seni patron.

İnvesting Com.da ki sayfada patron ve rezil kağıdıyla ilgili yorum yapan (küfreden)arkadaşlarımın yorumlarınada aynen katılıyorum.

3. Çok acımasız bir hisse imiş. Fksi yüksek hisse almamak lazım demişti birisi. Endeksten daha iyi performans bekliyorum ama pek yanilgan birisiyim

4. Bu hafta yan kağıtların haftası olabilir...

Düşenleri iyice toplayıp hakim olduklarında...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İlk tavan geldi... Darısı ilerleyen günlerdeki primli günlere...

6. İkinci tavan da geldi...

7. 7. Taban da geldi

8. 10.79 kapanışı fena olmadı... İyice olgunlaştı...

Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •