Onemli Gunler Banner
Sayfa 131/580 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 4634 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    Hayret ?!!
    zevkten dört köşeler... her şey hazır.. mutluluk için emir bekliyorlar...
    Son düzenleme : emektar; 13-12-2017 saat: 16:07.

2. Günlük..

Hafta başından itibaren..
    Son düzenleme : borsa tilkisi; 14-12-2017 saat: 19:48.
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

4. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

5. PU pozitif uymsuzluk var...ama hisseniN teknikle çalıştığına hiç şahit olmadım...
    "Taktik Maktik Yok" BAM BAM BAM Orhan Demir FORMOSYONU VAR....

6. Ostim esnafı gelip gene başkanlarını övecek.. fazla laf söylememek lazım..
    habire satış için kayıt altına aldırıyorlar. A1 aracılığı ile sata sata bitiremediler vakıfı/ patronu/ esnafı ... yakında biri çıkıp % 50 lik kısmı toplasada görse Amcalar..
    Futbol takımında bile satacağı topcuyu biraz oynatır, piyasa yapsın iyi fiyata satayım diye...Amcalar bas baba bas ... Üç kuruşa satarsın malını oturur bakarsın..
    Son düzenleme : borsa tilkisi; 14-12-2017 saat: 23:58.
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

7. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

Sayfa 131/580 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •