Sayfa 131/691 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    spek istediği kadar baskı kursun bakalım ne olacak ytd
    bir hissede 11 aydır baskı kuran spek için sıkıntı yok. noolacak nal toplamaya bizler devam

2.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    bir hissede 11 aydır baskı kuran spek için sıkıntı yok. noolacak nal toplamaya bizler devam
    Yok öyle değil o,taşıdığı malın onada bir maliyeti var.Şöyle düşün bjk dan tamamen çıkıp thy alsaydı parasını ikiye katlamıştı oda bizim gibi bekliyor biz 100 binle o milyon lotla sence kim daha çok zorda.
    Sadece şöyle bir durum olabilirmi diye düşünüyorum iyi olan her şeyde gelenin eline bırakıp maldan tamamen çıkmış olabilirmi yani başbaşa olabilirmiyiz diye aklımada gelmiyor değil ama çokta ihtimal vermiyorum yada vermek istemiyorum bilemedim hayırlısı artık.Orman çocuğu spek kafayı yedirdi bize.

3.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Yok öyle değil o,taşıdığı malın onada bir maliyeti var.Şöyle düşün bjk dan tamamen çıkıp thy alsaydı parasını ikiye katlamıştı oda bizim gibi bekliyor biz 100 binle o milyon lotla sence kim daha çok zorda.
    Sadece şöyle bir durum olabilirmi diye düşünüyorum iyi olan her şeyde gelenin eline bırakıp maldan tamamen çıkmış olabilirmi yani başbaşa olabilirmiyiz diye aklımada gelmiyor değil ama çokta ihtimal vermiyorum yada vermek istemiyorum bilemedim hayırlısı artık.Orman çocuğu spek kafayı yedirdi bize.
    iki gurub arasında çatışmada olabilir ihtimal tabi kağıda iki ayrı gurup girdiyse

4. ocak sonuna kadar durum netleşir...ytd
    KÜTAHYALI43

5.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    iki gurub arasında çatışmada olabilir ihtimal tabi kağıda iki ayrı gurup girdiyse
    Daha önce aralarında anlaşamıyor olabilirler demiştim bende,bu iki gurup arasında, yada yönetimle spek arasında olabilir.Bunu bilemeyiz beklemekten başka yapacak bişey yok sonuçta orman çocuğuda olsa biyere kadar diyorum.YTDeğildir

BJKAS günlük takas

7. kap haberi düştü. bir söz vardır demir tavında dövülür diye .bakalım bu söz pazartesi bize ne getirip götürecek.

8. BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Everton formayı giydirip imzayı attırmış, hoşgeldin demiş..

Cenk Tosun'un transferi konusunda Everton kulübü ile görüşmelere başlanmıştır.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/650120

Bunlar görüşmeye başladık diyor.

Al yönetimi vur SPK’ya, al SPK’yı vur yönetime.. 🤬

Ne diyelim.. Hayırlı olsun, yolun ve bahtın açık olsun Tosun Paşa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 131/691 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız