Sayfa 131/1002 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Allahın rahmeti üzerine olsun ışıklar içinde uyusun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne bok yemek " Toprağı bol olsun?" madem islami hassasiyetiniz var, toprağı bol olsun söylemi gayrimüslimler için söylenir.
    Hay yuregine saglik Mudurum.

3. Haluk Hoca'nin vefati beni cok uzdu.

Isiklar icinde uyusun, mekani cennet olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Işıklar içinde uyusun hangi kültürde hangi dinde inanışta veya inançsızlıkta yeri olan bir deyimdir cidden bilmiyorum.Ama alıntıladığım yazıdaki ışık algısını olumsuz bulduğumdan hiç kullanmam.
    Bence bu ifade Nur'lara bezensin ifadesinin bir baska soylenisi.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yaw benim anlamadığım bi konu var, haftalardır tv de, you tube da, falan yok emekliler şöyle zam alacak yok böyle zam alacak, deyerek yandaşı yancısı hesapta karşıtı caz yapıp duruyordu, aaa bugün enflasyon rakkamı geldi zam oranı yüzde 37.5 deyip sekterip çekildiler, cem küçüktür bilem yok prime göre zam alınacak felan deyip duruyordu.

Ulan manipüle enflasyon a göre olacak zammı biz bilmiyok mu ne maval okuyordunuz .

Bu arada memur emeklileri yüzde 50 aldı SGK ve Bağ-Kur ise babayı 37.55 ile...
    abi dert etmeyin dip emekli maaş dalgası onu yutuyor yavaş yavaş dip rakam 37,55 in üzerinde artacaktır bence

6.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Biri Arapça biri Türkçe yaw!
    Bunlar Islam'in dogru anlasilmasini istemez,yoksa milletin kanini ememezler.

Araplastirma 200 yillik ingiliz siyasetidir.

Bunlar ingilizi cok sever ve sozunden asla cikmazlar.

O nedenle de aydinlanmanin en buyuk engelidirler.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal ile öyledir ve tahminimce pagan inancıdır, ben dini inancı ne olursa olsun Allah rahmet eylesin derim, ateist olsa bile.
    Allah rahmet eylesin

8. Euzü Besmele nin anlamı nedir?

Euzü Besmele ise yani "Euzübillahimineşşeytanirracim": "Kovulmuş şeytanın şerrinden Allah'a sığınırım" anlamına gelmektedir.

Bu ifadede Seytan negatif enerji'nin metaforudur.

Bugun, 60 yas civarinda olanlar dahi bunu bilmez.

Eger bu sekilde anlatilip, ogretilseydi, pek cok insan negatif enerji'nin kotuluklerinden korunabilirdi.

Sayfa 131/1002 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •