Onemli Gunler Banner
Sayfa 131/743 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 5938 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Dövizdeki düşüş ile birlikte zararın azalmasını bekliyorduk ama kara bile geçmiş

65 milyon lotun alıcısının ben de çoktan belli olduğunu düşünüyorum.
    12 aylık üzerine eğer son dönemdeki döviz durumu devam ederse 3 aylıkta çok daha büyük karlar gelebilir.
    Satılacak olan 65 milyon lot şle açıklanacak bedelli ile birlikte düşen döviz kurları ile birlikte borçlar kapatılarak makul seviyelere getirilebilir.
    Öte yandan şirket içindeki reorganizasyona da önem veriyorum. Kağıt son dönemde öZellikle enerji ve tekstil alanlarında kalarak karlılığını sürdürecek atılımlar yapıyor. Enerji ağırlığını gün geçtikçe artıracağını beklemek yanlış olmaz
    Fiyat 3,24-3,60 aralığına sıkışmış durumda. Be bu durum bana göre çok fazla daha devam etmeyecek.

Olumsuz olabilecek en büyük risk ; uluslararası piyasalarda olabilecek bir geri çekiliş gibi duruyor. Bu nedenle bence ne olacaksa bir an önce olmalı. Çok daha fazla gecikmemeli.

Bekliyoruz

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir tükenmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

2. Şu lotlar biran önce satılsa da kurtulsak. Oradan haber gelmediği sürece baskının biteceği yok

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 65 milyon lot satacağım dedi senet düştü, spk dan haber çıkmadı. Şimdi tekrar toparlanıyor. Acaba izin aldıktan sonra 65 değil de daha az satabilir mi, kim ne karışacak.

4. CAKIR24 kardeş 65 milyon lotun satışı hisseye iyi gelir...önü açılır,hatta belki izin çıktığı gün tavan yapar...hem belki de alıcı ve satış fiyatı da bellidir..diyelim biz X TL den anlaştık derse..hisse kaç gün tavan gider hesap edebilir misin?

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    CAKIR24 kardeş 65 milyon lotun satışı hisseye iyi gelir...önü açılır,hatta belki izin çıktığı gün tavan yapar...hem belki de alıcı ve satış fiyatı da bellidir..diyelim biz X TL den anlaştık derse..hisse kaç gün tavan gider hesap edebilir misin?
    Abi aynı şeyi demek istedim aslında. Nominal 65 milyon yani adet satacak ama bu illa 65 olacak diye değil. Hayırlısı izleyelim. 3,53 üstü önemli.

6. 0,50 usd direnci önemli nokta.

7. Akça enerji ile birleşme onayı kap da yayınlanmış.

8. Haberin etkisi nasıl olur acaba? Beklenen bir haber miydi
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Akça enerji ile birleşme onayı kap da yayınlanmış.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 131/743 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •