Sayfa 132/996 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Viop - XXIII

dün atilla yeşilada youtube videosunu izledim merak edenler son paylaştığı videoyu izleyebilir.

özetle ihracat yakın gelecekte çok düşecek diyor her ülke için !

nedeni bazı tavuk ihracatı yapan ülkelerde covide rastlanılmış. !! tavukta yani.

irada ise halkın yarısı covid deniyor diye haber var denmiş. iran kötü patladı.. covid konusunda ve türkiyeye çok geliyorlar endişe verici.

petrol fiyatlarının 20 dolar civarını bekliyor vs.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Ben de politika faizi sabit tutup faiz koridorunu geri getireceklerini düşünüyorum bir kaç sene önceki gibi.

Yüzde 12 gibi oranlara.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

bazı bilim insanlarının tüm dünyada en az 6 hafta şalterlerin indirilmesi gibi raporları var deniyor yine.

virüs yayılımını düşürmek için.

bu aşı çare olmaz ise ekonomide bu günleri mumla ararız.

Viop - XXIII

Ben dolar 8 i geçmeden merkez faizle oynamaz diye düşünüyorum.
    Şu anda faizle oynanacak günler değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben 400 ila 600 arası bi artış olması gerektiğini düşünüyorum ama mb senin imzanu dikkate alıp 100-200 arası bi artış yaparsa doları zıplatır.
    Baskanim, ben de en az 400 puan bekliyorum, bundan az olursa yazik ederler.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bazı bilim insanlarının tüm dünyada en az 6 hafta şalterlerin indirilmesi gibi raporları var deniyor yine.

virüs yayılımını düşürmek için.

bu aşı çare olmaz ise ekonomide bu günleri mumla ararız.
    Bizdede 15 gün şalterindirmekteb bahsedenler arttı. İlk aşamada olsa etkili olabilirdi ama şimdi faydası olmaz aetık toplumda süper taşıyıcı sayısı arttı 15 gün kendimizi korusqk 16. Gün gene yayılmaya başlar yakında herkes gibi bizde sürü taktiğini kabulleneceğiz ölen ölür kalan sağlar bizimdir diyecez ama ben riskli gruptayım kalan sağlar kısmına girmekte zorlanabilirim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

dövizdeki büyüklerin faize geçmeleri için bence faiz 19 dan aşşağısı kurtarmaz.

bu bile gerçek enflasyon karşısında erimesini engelleyen bir rakam değil bence tl de.

anca parasını korur şu ortamda.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bizdede 15 gün şalterindirmekteb bahsedenler arttı. İlk aşamada olsa etkili olabilirdi ama şimdi faydası olmaz aetık toplumda süper taşıyıcı sayısı arttı 15 gün kendimizi korusqk 16. Gün gene yayılmaya başlar yakında herkes gibi bizde sürü taktiğini kabulleneceğiz ölen ölür kalan sağlar bizimdir diyecez ama ben riskli gruptayım kalan sağlar kısmına girmekte zorlanabilirim
    bana göre yaş önemli değil tedavisi önemli.

çoğunda kalp ciğer ağır hasar alıyormuş gibi okuyorum tedavi olanların.

amaç hiç yakalanmamak olmalı. aşı çare olmaz ise yandık biryerden kapacaz artık. buna çözüm yok gibi.

yediğin tavuktan bile kapabilirsin !

tavuğuda ace ile yıkaman mümkün değil

Sayfa 132/996 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •