Onemli Gunler Banner
Sayfa 132/214 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by th3sicilian Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar program aboneliğimin son gününde süprizi yaptı banada.

Egeen yerine Froto koymuş.. ve son 4 ayı birden değiştirmiş. Sanki onlarda da froto varmış gibi hesap yapmış.
    O değil aldığımdan beri %10 yükselen egeeni çıkartıyor genel olarak tüm kağıtlar en kötü %8-9 yaptı. Bir tek TTRAK %0.33 yaptı bari onu çıkarda öyle al fotoyu bir işe yarasın..

Ben bu kağıtları zaten alırdım sıkıntı değil diyordum ama son dakika bu gol olunca açıkçası midem bulandı birazcık.
    Paylaştığınız için çok teşekkürler. Umarım finnet bu durumu dikkate alır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Paylaştığınız için çok teşekkürler. Umarım finnet bu durumu dikkate alır.
    Bence orda bir değişiklik yapılmış olabilir? bende aynı durum yok...gerçi 2 aylık daha..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Simülasyon yapılırken bilanço kullanımı kısmında bir hata yapılıyor da olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by th3sicilian Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar program aboneliğimin son gününde süprizi yaptı banada.

Egeen yerine Froto koymuş.. ve son 4 ayı birden değiştirmiş. Sanki onlarda da froto varmış gibi hesap yapmış.
    O değil aldığımdan beri %10 yükselen egeeni çıkartıyor genel olarak tüm kağıtlar en kötü %8-9 yaptı. Bir tek TTRAK %0.33 yaptı bari onu çıkarda öyle al fotoyu bir işe yarasın..

Ben bu kağıtları zaten alırdım sıkıntı değil diyordum ama son dakika bu gol olunca açıkçası midem bulandı birazcık.
    İlerde olacak senaryoyuda şimdiden söyleyeyim.

10 yıl sonra hala programı calıstırdıgında bugun değişen senetlerde froto gelmiş ya oda olmayacak.

en çok prim yapmıs senetlere göre sureklı geçmişi değiştirecek 5 ay sonra tıkladıgında o listede değişen egeen yerıne froto gelmıs ya.

froto gidecek baska birşey gelecek 10 ay sonra o gelende gıdecek baska birşey.

nihayetinde 10 yıl sonra ise tüm portfoyler tamamen degişmiş olarak %2500000 flan gibi getiri gösterecek sana.

Sende vahy be bu formul ne güzel kzandırmıs diyeceksin.

Ama kendi geçmişine baktıgın eggeen aldırmıs begenmemıs froto aldırmıs begenmemıs bılmem ne aldırmıs geçmiş full bam baska birşey cıkartacak.

BUNA REPAİNT deniliyor. TÜRKÇESİ Resmi yeniden yapma.

Kötümü iyimi bu sekılde bu formul kullanılırmı birşey demiyorum kullnan kullansın bence. Memnunsanız sorun yok. devam edin.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Hala bir açıklama yok

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    İlerde olacak senaryoyuda şimdiden söyleyeyim.

10 yıl sonra hala programı calıstırdıgında bugun değişen senetlerde froto gelmiş ya oda olmayacak.

en çok prim yapmıs senetlere göre sureklı geçmişi değiştirecek 5 ay sonra tıkladıgında o listede değişen egeen yerıne froto gelmıs ya.

froto gidecek baska birşey gelecek 10 ay sonra o gelende gıdecek baska birşey.

nihayetinde 10 yıl sonra ise tüm portfoyler tamamen degişmiş olarak %2500000 flan gibi getiri gösterecek sana.

Sende vahy be bu formul ne güzel kzandırmıs diyeceksin.

Ama kendi geçmişine baktıgın eggeen aldırmıs begenmemıs froto aldırmıs begenmemıs bılmem ne aldırmıs geçmiş full bam baska birşey cıkartacak.

BUNA REPAİNT deniliyor. TÜRKÇESİ Resmi yeniden yapma.

Kötümü iyimi bu sekılde bu formul kullanılırmı birşey demiyorum kullnan kullansın bence. Memnunsanız sorun yok. devam edin.
    Ben bu eleştiriler ilk başladığında temettü verimi portföyünü değil de bilanço odaklı gitmeyi mantıklı bulmuştum. Sistem bilanço odaklı olunca sadece bilançodan bilançoya değişiyor. Orada bir repaint olayı olacağını sanmıyorum

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by sombrero Yazıyı Oku
    Hala bir açıklama yok

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. sombrero,

Açıklama yapacaklarını sitelerinden mi bildirdiler? Bu konu sadece tv kriteri için değil, diğer tüm temel analiz ve kombinasyonlarının backtesti için önemli bence.

8. Arkadaslar Stockeys programi Quennstocks un teknik analiz kismi cikarilmis halimidir?

Sayfa 132/214 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •