Sayfa 133/1002 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    videoyu izledim..kadını, adamı kafayı üşütmüş bir kitle var...nasıl, neyle zehirlediler bilmiyorum, ama toplumun %20 si bu kafada..o anda bile aklına siyaset geliyor bunların.

şu depremde, ölen insanları, mahfolan hayatları bir kenara bırakıp...bu felaket seçimde aleyhimize olacak diye düşünen sapık ruhlu bir kitle var, bahse girebilirim.
    Akp nin tabanı yok. İlk seçimde kaybetsin bir daha barajı da geçemez.

2. 15 Şubat açılışıda farklı olmayacak gibi. Satmak isteyen adamın önüne binbir türlü engel koyuluyor sonucuda böyle oluyor. Ayın 15 ine kadar ne değişecek, hatta durumun vehaneti netleşecek. Zaten dün ve bugünkü satış bu yuzdendi. Ben oyun kurgu yada birileri mal çıksın diye borsanın açık tutulduguna inanmiyorum. Ekran orda fiyat orda. Türkiye tarihinin en buyk depremi olmuş durum ortada buna rağmen adam p.tesi salı yada bugün mal almış sonra yaygara koparıyor. Piyasa p.tesii ve salı sabahi herkese stop yapma imkanı verdi. Parasi kıymetli bir sürü yaygaraci acemi piyasaya geldi hemde tarihi zirvelerden. Hiç gitmemiş hisse bile en az %200-300 pirim yaptı son 1 yılda. Herkes saniyorki bu böyle devam edecek. Hiç biri düşüş trendi görmedi, her sağlam düşüşte yaygara kopuyor. Yıllar önce garanti bank kademelerinde milyon lotlar vardı şimdi 10-15 bin lotlar donuyor. Ilginç bir yer oldu BIST.

Gülben Ergen bile SPK ve yönetime, borsa ile ilgili akil verici tweet atıyor, düşüş olduktan sonra. Bence spk ilk önce kamuoyuna net bir açıklama yapacak borsanın ne olduğunu anlatacak. Sonrasında taviz vermeden işlemler devam edicek. Sürekli günlük anlık kararlarla düşüş olmasın isteniyor. Işin doğasına aykırı işler ve kararlar alınıyor. Marj %20 yapılmalı devre kesici kaldırılmalı bence.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    videoyu izledim..kadını, adamı kafayı üşütmüş bir kitle var...nasıl, neyle zehirlediler bilmiyorum, ama toplumun %20 si bu kafada..o anda bile aklına siyaset geliyor bunların.

şu depremde, ölen insanları, mahfolan hayatları bir kenara bırakıp...bu felaket seçimde aleyhimize olacak diye düşünen sapık ruhlu bir kitle var, bahse girebilirim.
    Gücü parayı kaybetme korkusu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

deprem bölgelerinde hükümete tepki çığ gibi...insanlar delirme noktasına geldi 3 günde.

twitteri o nedenle kapadılar bence.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    15 Şubat açılışıda farklı olmayacak gibi. Satmak isteyen adamın önüne binbir türlü engel koyuluyor sonucuda böyle oluyor. Ayın 15 ine kadar ne değişecek, hatta durumun vehaneti netleşecek. Zaten dün ve bugünkü satış bu yuzdendi. Ben oyun kurgu yada birileri mal çıksın diye borsanın açık tutulduguna inanmiyorum. Ekran orda fiyat orda. Türkiye tarihinin en buyk depremi olmuş durum ortada buna rağmen adam p.tesi salı yada bugün mal almış sonra yaygara koparıyor. Piyasa p.tesii ve salı sabahi herkese stop yapma imkanı verdi. Parasi kıymetli bir sürü yaygaraci acemi piyasaya geldi hemde tarihi zirvelerden. Hiç gitmemiş hisse bile en az %200-300 pirim yaptı son 1 yılda. Herkes saniyorki bu böyle devam edecek. Hiç biri düşüş trendi görmedi, her sağlam düşüşte yaygara kopuyor. Yıllar önce garanti bank kademelerinde milyon lotlar vardı şimdi 10-15 bin lotlar donuyor. Ilginç bir yer oldu BIST.

Gülben Ergen bile SPK ve yönetime, borsa ile ilgili akil verici tweet atıyor, düşüş olduktan sonra. Bence spk ilk önce kamuoyuna net bir açıklama yapacak borsanın ne olduğunu anlatacak. Sonrasında taviz vermeden işlemler devam edicek. Sürekli günlük anlık kararlarla düşüş olmasın isteniyor. Işin doğasına aykırı işler ve kararlar alınıyor. Marj %20 yapılmalı devre kesici kaldırılmalı bence.
    Bir sürü sey yazmıssın ama bosuna . Tek cumle yeterli . Borsanın amacı tum bireylerin esit sartlarda yatirim yapmasini saglamaktir .

400 bin yatirimcinin oldugu yerde deprem olmuş sen pazartesi salı cikma firsati verdi diyorsun

6. İmamoğlu psikolojik destek hapı mı alıyor adam nasıl sabretmiş. Ben olsam o kadını devirirdim.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Akp nin tabanı yok. İlk seçimde kaybetsin bir daha barajı da geçemez.
    akp diye bir parti yok zaten..rte var..rte sonrası ilk seçimde %1-2 ancak alır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bir sürü sey yazmıssın ama bosuna . Tek cumle yeterli . Borsanın amacı tum bireylerin esit sartlarda yatirim yapmasini saglamaktir .

400 bin yatirimcinin oldugu yerde deprem olmuş sen pazartesi salı cikma firsati verdi diyorsun
    Yapilmasi gereken 1 hafta tatil yapacaklardi pazar gununden . Ertesi hafta acildimi ac taban abi niye taban oluyor diye kimse bise demez ertesi gun yap taban abi kimse ne oluyor demez .

En azindan 1 haftafa enkazdan sag cikanlar ertesi hafta islem yapacak durumda olacakti . Bukdr basit

Ama bunlar yangndan mal.kacirdi göçük altinda ki adamin kredili malina cokmek icin ugrasti .

Bunların disine kan degmis , sıfır guven

Sayfa 133/1002 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •