Sayfa 133/253 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bugün kendi hacim rekorunu daha gün bitmeden çoktan kırdı sanırım. Bakalım günü nasıl kapatacak.
    Tavanda kapatsa, eksi de kapatsa şaşırtmayacak, öyle bir hacim var.

2. BOFA Sürdü yukarı, yeniden 320 ler

Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    BOFA Sürdü yukarı, yeniden 320 ler

merhaba

şirketi incelemeye çalışıyorum. güzel ve potansiyel barındıran bir şirket.

beklentiniz nedir acaba? öğrenebilir miyim?

bir de olası iktidar değişikliğinin etkisi olabilecek bir şirket midir?

yani çalışması karı ihalesi değişme ihtimali var mı?

sektör ve şirkete dair beklentiniz nedir 202 ve sonrası için.

teşekkürler eğer aydınlatırsanız çok sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    merhaba

şirketi incelemeye çalışıyorum. güzel ve potansiyel barındıran bir şirket.

beklentiniz nedir acaba? öğrenebilir miyim?

bir de olası iktidar değişikliğinin etkisi olabilecek bir şirket midir?

yani çalışması karı ihalesi değişme ihtimali var mı?

sektör ve şirkete dair beklentiniz nedir 202 ve sonrası için.

teşekkürler eğer aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Merhaba,

Öncelikle şirket hakkında en doğru bilgiyi faaliyet raporlarını okuyarak edinmeni tavsiye ederim. (Her şirket için geçerli).
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1117231

Bu linkten indirip okuyabilirsin. Ve inanılmaz güzel hazırlamışlar.

------

Onun dışında sorularına cevap vermeye çalışayım.
    Öncelikle şirket ihale odaklı bir şirket değil, GES kurulumu yapmıyor, üretim odaklı bir şirket.
    GES'lerde kullanılan Güneş panellerini üretip satıyor, isteyene fason üretimde yapıyor.
    O yüzden hükumetin değişip değişmemesi şirket bazında etkileyeceğini sanmıyorum. Şuan ellerinde her hangi bir devlet kurumu ihalesi de yok benim bildiğim.

Şirket geçen sene kapasite arttırımına gitti ilk etapı 2022 Ekimde tamamlandı, üretime başladı.
    Geri kalanı 2023 Nisan ayında bitecek bu kapasite arttımı ile 1 yıl önceye göre 290 MWp olan kapasiteyi 1.290 MWp'ye çıkartmış olacak. Dolayısıyla 2023 yılında üretim ve satışta artış bekliyoruz.

Tüm bunların dışında fiyat ucuz mu pahalı mı o tartışılır. Onu benim bilmem mümkün değil.
    Ben şirkete halka arz olduğu günden beri yatırım yaptım. Maliyetim düşük olmasına rağmen daha iyi yerlere gelmesine inancım olduğu için beklemeye devam ediyorum. Dürüst ve yatırımcı dostu bir yönetimleri olduğunu düşünüyorum. Şuana kadar bir falsoları olmadı benim gördüğüm. Ama Borsa burası iyi veya kötü her şeye açık.

5.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Merhaba,

Öncelikle şirket hakkında en doğru bilgiyi faaliyet raporlarını okuyarak edinmeni tavsiye ederim. (Her şirket için geçerli).

------

Öncelikle şirket ihale odaklı bir şirket değil, GES kurulumu yapmıyor, üretim odaklı bir şirket.
    GES'lerde kullanılan Güneş panellerini üretip satıyor, isteyene fason üretimde yapıyor.
    O yüzden hükumetin değişip değişmemesi şirket bazında etkileyeceğini sanmıyorum. Şuan ellerinde her hangi bir devlet kurumu ihalesi de yok benim bildiğim.

Şirket geçen sene kapasite arttırımına gitti ilk etapı 2022 Ekimde tamamlandı, üretime başladı.
    Geri kalanı 2023 Nisan ayında bitecek bu kapasite arttımı ile 1 yıl önceye göre 290 MWp olan kapasiteyi 1.290 MWp'ye çıkartmış olacak. Dolayısıyla 2023 yılında üretim ve satışta artış bekliyoruz.

Tüm bunların dışında fiyat ucuz mu pahalı mı o tartışılır. Onu benim bilmem mümkün değil.
    Ben şirkete halka arz olduğu günden beri yatırım yaptım. Maliyetim düşük olmasına rağmen daha iyi yerlere gelmesine inancım olduğu için beklemeye devam ediyorum. Dürüst ve yatırımcı dostu bir yönetimleri olduğunu düşünüyorum. Şuana kadar bir falsoları olmadı benim gördüğüm. Ama Borsa burası iyi veya kötü her şeye açık.
    Çok gerçekçi bir açıklama teşekkürler

Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Merhaba,

------

çok teşekkür ederim.

7. 333 tavan kapattık :-)
    Yarın rekorumuzu kırabilecek miyiz bakalım.

8. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...ve-ticaret-a-s

2.çeyrek Bist-100 endeksine çıkıyoruz. Hayırlı olsun.

Sayfa 133/253 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •