Onemli Gunler Banner
Sayfa 133/324 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Bugün baya açık yaptı makina.Özellikle açıklamayıda kullandı.Eşlesmeye yazildik tekrar.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Oha be bugun çılgınlık ve salaklık yapıp 3.24 den aktiften 20 bin lot almıştım tavana gider diye ama sonra 3.15 e düşmüştü oha ne yaptım derken tekrar 3.30 a geldi o ara 3.28 den sattım. Ucuz kurtulmuşum lan.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. [QUOTE=efeksk;1963737]Oha be bugun çılgınlık ve salaklık yapıp 3.24 den aktiften 20 bin lot almıştım tavana gider diye ama sonra 3.15 e düşmüştü oha ne yaptım derken tekrar 3.30 a geldi o ara 3.28 den sattım. Ucuz kurtulmuşum lan.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi çok sannslısın dostum oncelıkle 3.24 den nasıl aldın sasırdım cok yuksek demeyıp ...2. cısı o kadar ucuz kurtulmussunku bugun kagıdı aldıgın fıyat olan 3.24 varya ..o fıyat yarın tavan olsa bıle yetısemıyo 3.10 larda yarın tawan olsa bıle ...çok pıs verdıler takasın dagınıklıından besbellıydı dun.. ben 1 hafta tuttum tuttum spk haberını bekledım haberle yuzde 20 yı gorup kaçıcaktım ama cuma gunu baska mala gectım uyuyakalmısım tekrar alamadım..ptesı haber dustugu an yuzde 20 de gondermek gerekırdı 2.82 den dedım ...bugun musaıt olsam açığa satardım kesın 3.20 lerden ah ah.. kağitla evlendırdıler bıcok yatırımcıyı bugun resmen satamaz cogu yatırımcı cok dustu dıye ;( yazık..

Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi çok sannslısın dostum oncelıkle 3.24 den nasıl aldın sasırdım cok yuksek demeyıp ...2. cısı o kadar ucuz kurtulmussunku bugun kagıdı aldıgın fıyat olan 3.24 varya ..o fıyat yarın tavan olsa bıle yetısemıyo 3.10 larda yarın tawan olsa bıle ...çok pıs verdıler takasın dagınıklıından besbellıydı dun.. ben 1 hafta tuttum tuttum spk haberını bekledım haberle yuzde 20 yı gorup kaçıcaktım ama cuma gunu baska mala gectım uyuyakalmısım tekrar alamadım..ptesı haber dustugu an yuzde 20 de gondermek gerekırdı 2.82 den dedım ...bugun musaıt olsam açığa satardım kesın 3.20 lerden ah ah.. kağitla evlendırdıler bıcok yatırımcıyı bugun resmen satamaz cogu yatırımcı cok dustu dıye ;( yazık..
    Alttan bekleyenleri hariç tutarsak, 310 üstü almak mangal gibi yürek isterdi.
    310 üstünden alanları cesaretlerinden ötürü kutlarım.

Borsayı kumar olarak düşünmek bizim kynin genelinde var.
    Geçen hafta 230da yüzüne bakılmayan hisse 310dan nasıl alınır anlayamıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

5.  Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    2. özgyo olacak dıyenler cıktığı an bu kağidın daha gıtmeyceği kucağa vereveğnı anlamıştım bugun bunu yaptı ..3.33 u gormüş kağit diyenlere buralardan bol bol verır artık 1.57 den aldıklarını belkıde..sabah baktım 3.30 du ,60 kademe dusermı bı kağit yuhh be galıp yuzde 20 eksı zırveden gun içi yuh... kağitla evlenenler olacak muhtemlen ;(
    1.57 den mi alındı diyorsun?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Galip hemen hisseleri istemiş.Yakında şirketi ne yapacağı ile ilgili açıklama yapar.Bakalım torbadan ne çıkacak.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    1.57 den mi alındı diyorsun?

Kydeki b grubu 1.57 imtiyazlı olanlar 6.xx
    Imtiyazlı zaten borsada değil.
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

8.  Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Kydeki b grubu 1.57 imtiyazlı olanlar 6.xx
    Imtiyazlı zaten borsada değil.
    Galibin toplam maliyeti nedir hissebaşi peki?

Sayfa 133/324 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •