Sayfa 133/651 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. 1.46 yukarı geçebilirsek 1.57 ilk hedef.Haydi hayırlısı bakalım.Y.T.D

2. 22 dk işlem olmadı tebrikler gentaş

3. Ne teknikcileri yedi bu hisse birtek sahibini isirmadi

Sent from my iPhone using hisse.net

4. Bu hissenin tekniği rezil patronudur.o indirir kaldırır tahtayı.hiçbir ahlaki kaygısı olmayan insan müsveddesi patroncuk.

Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    bi miktar ile aranızdayım beyler
    Şimdiden sana da geçmiş olsun kardeşim.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. Gentaş'ı hiç tanımamış gibi konuşuyorsunuz. Alışın beyler bu speğin kıvraklıklarına. Eğer GENTS yatırım yapacaksanız kısada sizinle şamarlık çocuk gibi oynar. Çok beli kıvraktır. Endeks rekor kırarken tek tık yukarı bırakmaz kağıdı. Ama bir bakarsın endeksin çakıldığı bir gün, günlerden Cuma bile olsa hafta sonuna bile giriliyor olsa %10 yapabilir. Ağalarla da iyi paslaşır. BEN BU SPEĞİ TAIDIYSAM EĞER BİLANÇO KÖTÜ GELECEĞİ ZAMAN KAĞIDI YUKARI GÖTÜRÜR MİLLETİN ELİNE VERİRDİ. TAHMİNİM O Kİ BİLANÇO İYİ GELECEĞİNDEN UNUTTURMAYA ÇALIŞIYOR KENDİNİ. KAP'A GÜN ORTASINDA KÖTÜ HABER VERDİĞİ GÜNÜN ERTESİNDE %10 YAPTI DALAYLAMA. İş bu sebepten bu kağıda yatırım yapacaksanız düştükçe ufak ufak alın. Temettüsü de bedelsizi de düzenlidir ama kısada size ekmek yedirmez

7.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Şimdiden sana da geçmiş olsun kardeşim.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yapmayın ya neden 2o mil kar bekliyorum gelir mi ki acaba sizce

8. ŞÖYLE BİR TOPARLAYALIM
    Borsa çıldırıyor senet te tık yok.
    Peki neden?
    Çünki, senedi alan almış.Bu goodosch'lar ufak tefek mal kaptırsalar da muhtemelen düşük algılanabilecek bilançodan sonra bir de borsaya realizasyon gelirse çıkmayan senedi daha da düşürüp akıllarısıra mal döktürecek düşüncesinde olabilirler.
    Bunlar bu zamana kadar akla hayale gelmedik numaraları sergilediler.Şirketin yasal ama ahlaksızca içini boşalttılar.
    LİRİ'ye zarar ettirip gönderilen paraların akibeti meçhul.Genpaz'daki hisseleri kendileri aldılar.Şimdilik durdu.İleride tekrar güya piyasayı bozmak için yine satıyor görünüp kendileri alacaklar.
    Gentaş'ın gerçek piyasa değeri müthiş düşük.Bundan sonra fazlaca yapabilecekleri üçkağıt ne olabilir? diye düşünüyorum.Bulamıyorum ama bu şeytanlar bulur yine bir şey.
    Ancak yine de umutlu olmak için sebep daha çok.

Sayfa 133/651 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •