Sayfa 133/193 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasan06 Yazıyı Oku
    saklama dağılımı : cıty: 8.16 doce: 4,58

ytd...
    bu rakamlar %delik se dogru, lot miktariysa yanlis..toplam %12 civari zaten yabanci

ben dauche 930.523,000 kismini anlamadim onceki yazinizdaki
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu rakamlar %delik se dogru, lot miktariysa yanlis..toplam %12 civari zaten yabanci

ben dauche 930.523,000 kismini anlamadim onceki yazinizdaki
    dağılım % li tabiki diğeri de değim gibi anlık saklama özeti yani kademe gibi bir bölüm.alıcılar ve satıcılar adı altında 2 bölüm...

ytd...

3. son 1yılın en yüksek fiyatlı kapanışı geliyor..

herkese bol kazançlar

4. sondaki sıfırlara dikkat. 930.631.00 ...

ytd...

5. Dünki paylastigim haftalik grafikteki bar 47de sonlandi...eger bu yukselis trendindeki modu devam ederse haftaya 47alti kapamamasi gerek trendin bozulmamasi icin...bu kosullarda 72den 88e kadar direnclere dokunma ihtimali gundeme gelebilir...

haftaya gine sert bir hafta bizi bekliyor...iyi dinlenin ;) ruhunuzu gevsetin saglam psikoloji olmadan bu tahtalarda ekmek yedirmezler...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. A1 tahtayi birakti acik islem azaldi...gercek alici satici mevcut bu ara....

1.27den 1.04e giderken ky.korkutmak amacli piyasadaki kuluckalara paslanan patron paylarinin batumdan cekildigi artik iyice göze batmaya basladi gibi...haftaya bu farkindalik tahtada sertlige ve ky. ilgisine yol acabilir...bu yabanci alimi da galipcimin hic alişık olmadigimiz yeni icadi bakalim altindan hangi proje hayali cikacak :)

İlim kardeş yetiş bugünden haber ver bize neler oldu?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 133/193 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •