Sayfa 133/525 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 4194 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. etrafındakiler patişahım çok yaşa diyorsa Kemal de iltifatı, şakşakı👏👏👏 şatavatı seviyorsa iltifat şarhoşluğundan daha uyanamamıştır yanındakiler ekonomist değil muhasebeci gibiyse bi şey olmaz. Gerçi şimdi herkes ekonomistim, ekonominin kitabını yazdım diyor 😳 Kemal efendide ben ekonomistim derse hiç şaşırmam.

Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Yorumları okuyunca Patronun beceriksizliğiyle ilgili akıl tutulması yaşıyorum.
    Becerikli kavramı patrona görede değişir, o şimdi biz küçük yatırımcıları iyi sövüçlüyorum diye kendini beceriklide görebilir
    Bu patron şirketini niçin kötü yönetir, etrafında yol yordam gösteren yokmudur
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

2. diğer mezra köyde bir paylaşım yapmıştım cevap veremezler. Burada paylaşayım...

Rahmetli Mazhar zorlu 2004 yılında vefat etti 2004’ sonra şirketleri 1 milim ileri gitmiş midir?
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

3.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Kusura bakma bir kısmınızı cevaplayamadım, ama sana bir cevap vereyim, o mahkemeye giden ne öğrendi sordunmu, hakim ekranına bakıyor diyeceginiz varmı diyor iki tarafta beyanımızı sunduk diyor hakim ileri bir tarihe atıyor. Bilirkisi raporu geliyor 50 sayfa hakim gene soruyor diyeceginiz varmı diye avukatlar beyan dilekcemiz dışında diyeceğimiz yoktur diyor. Ne öğrendi senin arkadaş yoktur kelimesinden ne çikardı. Bir konuda hatalı yazmışım haklısın kvkk dosya içeriğiyle ilgili mahkeme salonunda dosya içeriği pek konuşulmuyor. Zaten duruşmaların hiç biri sözlü duruşma da değildi. Madem tüzel kişiliğin kvkk ile ilgisi yok buyur git dosyaya bak bakalım bakabilecekmisin. Yetkisiz olarak baktığı tespit edilen bir avukatın şuan ceza mahkemesinde yargılandığınıda sana ileteyim bu vrsile ile bir şey daha öğrenmiş olun.

Yukariya baktım yazın duruyor, kvkk nın açılımı kişisel verileri koruma kanunu, bak ne diyor kişisel diyor, gerçek kisiler veya tüzel kişiler dememis kişisel veri demiş, tüzel kişilik te bir kişidir unutma.
    Arkadaşım ; Siz tam bir kavram ve olay karmaşası yaşıyorsunuz. 1.cis mahkemeye kimse alınmıyor dedini ,böyle olmadığını ispatladım2. si kvkk dediniz alakası olmadığını belirttim. 3 sü arkadaşım son karar duruşmasını izlemeye gitti ve izledi. karar için ara verilmesi ve daha sonra kararın okunmasını dinledi. 4-. sü de sizin habersiz mahkeme dosyasına bakan avukat meselesini yanlış biliyorsunuz bence. Ben avukat arkadışımdan rica ettim dosyaya bakmasını , hakim müsade etmedi önce ilgisini sordı. MKK kayıtlarımı attım , hissedarım diye - hakim yine vermeyince Avukat arkadaşım hakimin kararı ve dosyayı incelettirmmesi üzerine hakim hakkında şikayette bulundu. İsinsiz dosya ya nasıl bakılıyormuşki Avukat hakkında ceza davası var diyorsunuz? Avukat müvekkil adayım var dı . davayı alıp almamak için dosyaya bakmak istedim ,ön inceleme yapmak istdeim diyebilir. Anlamadım ne yaptığınızı yada neyi savunduğunuzu?

4.  Alıntı Originally Posted by NURO Yazıyı Oku
    Arkadaşım ; Siz tam bir kavram ve olay karmaşası yaşıyorsunuz. 1.cis mahkemeye kimse alınmıyor dedini ,böyle olmadığını ispatladım2. si kvkk dediniz alakası olmadığını belirttim. 3 sü arkadaşım son karar duruşmasını izlemeye gitti ve izledi. karar için ara verilmesi ve daha sonra kararın okunmasını dinledi. 4-. sü de sizin habersiz mahkeme dosyasına bakan avukat meselesini yanlış biliyorsunuz bence. Ben avukat arkadışımdan rica ettim dosyaya bakmasını , hakim müsade etmedi önce ilgisini sordı. MKK kayıtlarımı attım , hissedarım diye - hakim yine vermeyince Avukat arkadaşım hakimin kararı ve dosyayı incelettirmmesi üzerine hakim hakkında şikayette bulundu. İsinsiz dosya ya nasıl bakılıyormuşki Avukat hakkında ceza davası var diyorsunuz? Avukat müvekkil adayım var dı . davayı alıp almamak için dosyaya bakmak istedim ,ön inceleme yapmak istdeim diyebilir. Anlamadım ne yaptığınızı yada neyi savunduğunuzu?
    1. si arkadaşın avukat olduğu için girmiş, karar da gizli saklı bir şey yok bir tek onun okunmasını dinlemiş, çıkıştada da birşey anlamadığından 2 müdahil kendisini bilgilendirmiş..

2.si kvkk konusunda neyi belirttin de haklı oldun anlayamadım, senden izinsiz senin veya senin iş yerinin banka hesaplarını inceleyebilirmiyim ben, gerçi epey mesafe var ama oraya gelip çalıştığın bankaya gitsem verirler mi, seninkini vermezler ama sirketininkini verirler demek istiyorsun sanırım, tapu dairesine de gideyim şirketinin üzerine ne mal kaydi varsa öğreneyim söylerler değil mi, tüzel kisilik kvkk ya tabi degil demiştin değil mi, komik olma..

3 sü nü muhabbeti uzatmak için yazmışın cevabı 1 de verdim..

4 sü ise bence sen yanlış biliyorsun, müdahil olmak istemişin ama avukatın önce dosyaya bakayım işime gelmezse avukatlığını yapamam mı dedi sana da hakim e gitti dosyaya bakmak istediğini söyledi ve bakamadı. Kücücük bir harç yatırıp müdahil olmak için dilekce niye vermiyor. Gerçi onbinlerce sayfadan oluşan dosyaya bakması epey bir zamanını alırdı. Hakim bence iyi yapmış sen avukatina bi sor bakalım cumhuriyet savciligına mı sikayet etmiş hakimi, yoksa taraflardan birimi dosyaya bakani savciliga sikayet etmiş. Cumhuriyet savciligina bir avukatın şikayet edilmesi konusu ne olabilir, sanırım uyap üzerinden erişilmiş, üzerinde de yetkisiz dosyaya bakma ile ilgili bir seyler yaziyorsa ne manaya gelir bi sor bakalım.
    Sen oradan hiç bir seyi bilmeden atıp tutuyorsun ben ise sana gördüğümü söylüyorum, baskasindan duydugumu iletmiyorum.

5. Sizlere bir şey söylüyorum karşınizdaki düşmanmış gibi söylediklerimi çürütmeye çalışıyorsunuz. Sanki karşınızda bir düşman var, madem çok akıllısınız sizler adam gibi birşeyler yazın da bilgilenelim. Ama gerçekleri duydukça ben daha akıllıyım yarışına girip saldırıya geçiyorsunuz. Hep dediğim gibi at gözlüğünü çıkarın olaylara geniş bir açıyla bakın. Hatırı sayılır bir eplas yatırımcısı olarak ben ayrıca mazhar yatırımcısıyımda, bir kaç sorum olacak sizlere kimler biliyor merakla okuyacam ama başka da birsey bu foruma yazmıcam, isteyen istediğini yazsın hiç umurumda olmaz.

Eplas neden fabrikasını kendi kaynaklarından almadı, mazhara hisse sattırarak aldı?

Mazhar neden parasını verdiği fabrikayı kendi üzerine almadı?

Mazhar ın eplastaki payı % kaç tan kaça düştü?

Binbirgıda borcunu şirketler öderse, şirketler bu parayı kime borç yazacak?

Hisse fiyatları neden baskılanıyor?

Basmane çukuru alınıp inşaat başlamadan değilde epey bir para harcandıktan sonra (2 yıl sonra) dava açılıyor, neden inşaat başlamadan açılmıyor?

Basmane cukuru durdurulmasaydı bu sırketlerin şuan ki konumu sizce nerelerde olurdu?

Binbirgida geri ödenemeyeceğini bildiği bir parayı neden verdi?

Siz bir sürü borcu olan her şeyi rehinli icradan satılan birine borç para verirmiydiniz, verirseniz niye verirdiniz?

Gücbirliğinin engellenen projeleri ve kimlerin engellediği hakkında bilginiz varmı?

Eplas neden tahsisli sermaye arttırımı yapıyor buna ihtiyacı varmıydı?

Bu şirketin kötü kaderi hangi yılda degişmeye başladı?

6.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Sizlere bir şey söylüyorum karşınizdaki düşmanmış gibi söylediklerimi çürütmeye çalışıyorsunuz. Sanki karşınızda bir düşman var, madem çok akıllısınız sizler adam gibi birşeyler yazın da bilgilenelim. Ama gerçekleri duydukça ben daha akıllıyım yarışına girip saldırıya geçiyorsunuz. Hep dediğim gibi at gözlüğünü çıkarın olaylara geniş bir açıyla bakın. Hatırı sayılır bir eplas yatırımcısı olarak ben ayrıca mazhar yatırımcısıyımda, bir kaç sorum olacak sizlere kimler biliyor merakla okuyacam ama başka da birsey bu foruma yazmıcam, isteyen istediğini yazsın hiç umurumda olmaz.

Eplas neden fabrikasını kendi kaynaklarından almadı, mazhara hisse sattırarak aldı?

Mazhar neden parasını verdiği fabrikayı kendi üzerine almadı?

Mazhar ın eplastaki payı % kaç tan kaça düştü?

Binbirgıda borcunu şirketler öderse, şirketler bu parayı kime borç yazacak?

Hisse fiyatları neden baskılanıyor?

Basmane çukuru alınıp inşaat başlamadan değilde epey bir para harcandıktan sonra (2 yıl sonra) dava açılıyor, neden inşaat başlamadan açılmıyor?

Basmane cukuru durdurulmasaydı bu sırketlerin şuan ki konumu sizce nerelerde olurdu?

Binbirgida geri ödenemeyeceğini bildiği bir parayı neden verdi?

Siz bir sürü borcu olan her şeyi rehinli icradan satılan birine borç para verirmiydiniz, verirseniz niye verirdiniz?

Gücbirliğinin engellenen projeleri ve kimlerin engellediği hakkında bilginiz varmı?

Eplas neden tahsisli sermaye arttırımı yapıyor buna ihtiyacı varmıydı?

Bu şirketin kötü kaderi hangi yılda degişmeye başladı?

Neden neden neden neden hasta ettin beni ya

Neden gözaltı pazarından çıkarken nafiz hisselerini sattı

Neden Eydep bilgesi aldı

Neden sermaye artırım haberi geldikten sonra hisse boşaltılmaya başlandı

Sonradan açıklama yaptı bu şirket için 440 milyon piyasa değeri makul diye

Neden Kemal zorlu değerlendirme yapacağım dedi hisseleri 26 27 den boşaltıp buralara geldi

Diyorsun ki ödemeyeceğini bildiği parayı neden verdi Dava açmak için mi verdi yani sen diyorsun ki bu iş anlaşmalı öyle mi hasta ettiniz yemin ederim var ya. En sonunda İzmir’e geleceğim alayiniza limon sıkacağım beynimi yaktınz gece rüyalarıma giriyor artık Kemal

7. siz tartışmalara devam edin birileride şöyle olacak böyla olacak. YATIRIMCI olun BU FİYATLARDAN kağıtmı satılır akıllı olun YATIRIMCI olun.. diyerek kağıdı baskılayıp yükselen borsada fındık() gibi borsada arbitraj la para kazansın .... PNSUT. BJKAS... GİBİ

8. Zalim ve kan emici kz kulakların çınlıyormu

Sayfa 133/525 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •