Sayfa 134/654 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Keko acelemiz yok Mayıs'a daha çok var. Dinlensin, güçlensin...
    Benim de acelem yok..bazen hisse sanki hiç çıkmayacakmış gibi bir his geliyor insana...ama vakti de geldi mi çıldırmasını biliyor durdo..bu borsa aleminde sabır etmeden kazanmak zor...daldan dala atlayanların sonu hüsrandır..sabır ile koruk helva olurmuş...sabra devam ..yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bugün pyasada iyi genede düşüyor olması ilginç toparlanması için güzel bi fırsattı
    senin durumun bizden biraz daha farklı...düğün zamanı yaklaştıkça ister istemez maxsimum kazancı kazanıp düğüne yetişmek istiyorsunuz...çok kazanmak istiyorsan bu hissede en az bir yıl kalman gerek bu yüzden de düğünü ertele diyecektim ama düğün hayırlı bir iştir..hayırlı işlerde de bence acele etmek lazım...

umarım en güzel bir fiyattan durdoyu satar düğününe yetişirsin....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bir şey yazmak uygun değil düşündükleriniz ve beklentileriniz gerçekleşsin diliyorum.Herkesin fikirleri uyuşmaz benim de sizlerle şu an da uyuşmuyor.Ancak ileri de uyuşabilir.

4. Durdo düşük hacimler ile düşüyor..biraz da aşırı düşüyor..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Durdo düşük hacimler ile düşüyor..biraz da aşırı düşüyor..
    Dostum bu kağıttaki beklentinin abartıldığını düşünüyorum sonucta bı çok tahta 6 sevıyelerınden 7 hatta 8 lere gidenler oluyor ariyetten endeksın durumu ortada durdo 2 keredir 7 üstünden hacimli yada zayıf hacimle sonuc olarak bi şekilde düşüyor gidecek kağıtta bu hareketler olmaması gerekir gene ketenpere geldik gene bile bile lades olduk

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Durdo düşük hacimler ile düşüyor..biraz da aşırı düşüyor..
    Valla sıkıyor bu ne abi saçmalıyor

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. Çok konuşup istenilenleri söyleyenler hep iyi öğretmenen olamaz öğretmen az konuşur çok şey anlatır.

8.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Çok konuşup istenilenleri söyleyenler hep iyi öğretmenen olamaz öğretmen az konuşur çok şey anlatır.
    Bu yazdıklarınızdan bir öğretmen olduğunuzu anlıyorum...acaba yanılıyor muyum ?? dostum bu topikte kimse öğretmen değildir...herkes burada istediği fikrini söylüyor...düşecek diyeni burada linç etmiyoruz...herkes burda özgürdür...ben biraz gevezeyim o kadar ..yoksa benim haddime değil ki öğretmenlik yapayım burda...

az konuşan hatta hiç konuşmayıp da çok bilgili arkadaşlar var aramızda...

Sayfa 134/654 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •