Sayfa 134/188 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon
Arama sonucu : 1499 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,907
    Yapmayacak zaten yapması da beklenmez. 14000 TL koyarak 100 TL temettü almak ABD de Avrupa 'da bir anlam ifade eder çünkü o coğrafyada enflasyon 7% nin civarındadır. Bizde Ülkeyi yöneten iş adamları ve Siyasetçiler yüksek enflasyon konusunda anlaşmışlardır ve timsah gözyaşları dökerler.
    İhracatın İthalatı karşılama oranı yıllardır konuşulur. Neden ? Çünkü ihracatın ithalatı geçmesi hammadde ile olması yani bir nevi katma değeri düşük ürünler ile yapmamız ve Az gelişmiş bir ülke olarak kalmamız istenmektedir. Benim için Bu cümleyi söylemek bile yeteri kadar Utanç vericidir.

Alıntı Originally Posted by bendosto Yazıyı Oku
    Temettü yükselişi bile yapamıyor egeenim.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2.  Alıntı Originally Posted by city Yazıyı Oku
    Syn.Esentepe yönetim kurulu bu kararı alabiliyor ancak genel kurulda onaya sunması gerekiyor.Mesela bizim salı günü genel kurulumuz aynı burce örneğindeki gibi öncesinde karar alıp genel kurula sunması gerekir.Bununla bereber şirket ilerleyen süreçde yine yönetim kuruluyla karar alıp bu sefer olağanüstü genel kurul toplayabilir.
    Sayın city çok teşekkür ediyorum.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Biraz 14.000 üzeri pazarladık...

Haftaya 13.000 tllerden EGEEN pazarlarız piyasaya .....

Nasıl gidiyor EGECAN lar......

Parlatmaya devamke.....

4.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Biraz 14.000 üzeri pazarladık...

Haftaya 13.000 tllerden EGEEN pazarlarız piyasaya .....

Nasıl gidiyor EGECAN lar......

Parlatmaya devamke.....
    Biz 13000 ve daha altından almak için hazır bekliyoruz.
    Sen rahat ol!

5. Kağıttan kaplan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,907
    Son düzenleme : Baygeorge; 24-05-2024 saat: 17:16.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
    Şu fuar Ankarada olsa olmaz mıydı?Gidip iki sohbet ederdikİstanbullu Egeenci dostlar şirketin standını ziyaret edip bilgi alışverişi yapsalar.Hem sizi ağırlamaktan gurur duyacağız diye hoş davet de varŞimdiden fuardaki ekibe teşekkürler.Emeklerine sağlık!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Şu fuar Ankarada olsa olmaz mıydı?Gidip iki sohbet ederdikİstanbullu Egeenci dostlar şirketin standını ziyaret edip bilgi alışverişi yapsalar.Hem sizi ağırlamaktan gurur duyacağız diye hoş davet de varŞimdiden fuardaki ekibe teşekkürler.Emeklerine sağlık!

Konuya ergin üstad eğilir belki müsait olursa diye düşündüm Filozof üstad.

Sayfa 134/188 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •