Sayfa 134/180 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1439 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Rasyolar baska,fiyatlama baska

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Rasyolar baska,fiyatlama baska

Arif Bey beklemek gerekir ağırlığım azaldı fakat doğru zamanda tren binmişim yoksa çoktan dökülmüş biletini kesip göndermiştim ytd.

3. Bu rasyolarda baska sirket olsa coktann 3 rakamlilar kulubune girmisti.İs bankasi kagitlari hep boyle .İsmen,İs finansal surunduruyorlar.Bide hic unutmam 2ay kadar ince Bloombergte ismi bende yorumcu Anadolu sigorta yanilmiyorsam 20 lerde idi o ara.O kadar net bir sekilde sigorta sirketlerini artik birakin bisey olmaz diye.İnanin ertesi gunden itibaren kagit 70 kusurlere kadar gitti.Nakdi var taze nakit girisi var..faizler yuksek.Ozsermaye devasa..Valla iyi imis...

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bu rasyolarda baska sirket olsa coktann 3 rakamlilar kulubune girmisti.İs bankasi kagitlari hep boyle .İsmen,İs finansal surunduruyorlar.Bide hic unutmam 2ay kadar ince Bloombergte ismi bende yorumcu Anadolu sigorta yanilmiyorsam 20 lerde idi o ara.O kadar net bir sekilde sigorta sirketlerini artik birakin bisey olmaz diye.İnanin ertesi gunden itibaren kagit 70 kusurlere kadar gitti.Nakdi var taze nakit girisi var..faizler yuksek.Ozsermaye devasa..Valla iyi imis...

Katılıyorum İş finansal kiralama hissesi ucuz biraz aldım teknik temel birbirlerini tamamlıyor.
    Diğer hissem garanti hissesi o da ucuz durumda zaten anadolu sigortada ucuz durumda ytd.
    İş grubunda en iyi performansı İsmen hissesi göstermiştir.İş grubunda amiral gemisi Şişe Cam çok geride kalmıştır.Cam sektörü zor sektör olduğu için diğerlerinin gerisinde kalmıştır.

5. Bi temettü vermesine bakar hissenin ucuz kalması 😀

6. Bugün bir temettü parası eridik

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Bi temettü vermesine bakar hissenin ucuz kalması 😀

7. Bi tartışma oluşturmak istiyorum.

Bu borsadaki düşüş faizin artması sebebiyle olduğu düşünülüyor.

Bu durumda kredi ihtiyacı olan şirketler,aracı kurumlar vs yani hemen hemen bütün sektörlerin düşmesi normal.

Sigorta ve faktoring bu yüksek faizden olumlu etkileniyor peki neden bunlar da düşüyor?

Sigortanın yüksek faiz için tek dezavantajı primlerin düşme riski ancak prim verileri de güçlü geliyor.

Herkesin hissesi kendine göre en güzel hisse. Ansgr yi övmeye gerek yok burada.
    Sizce neden sigortalar da düşüyor? Lütfen sadece haklı cevaplar yazın.

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Bi tartışma oluşturmak istiyorum.

Bu borsadaki düşüş faizin artması sebebiyle olduğu düşünülüyor.

Bu durumda kredi ihtiyacı olan şirketler,aracı kurumlar vs yani hemen hemen bütün sektörlerin düşmesi normal.

Sigorta ve faktoring bu yüksek faizden olumlu etkileniyor peki neden bunlar da düşüyor?

Sigortanın yüksek faiz için tek dezavantajı primlerin düşme riski ancak prim verileri de güçlü geliyor.

Herkesin hissesi kendine göre en güzel hisse. Ansgr yi övmeye gerek yok burada.
    Sizce neden sigortalar da düşüyor? Lütfen sadece haklı cevaplar yazın.
    Anadolu sigorta zirvesine göre % 18 yükseliş yaşaması gerekir telafi için faktoring hisseleri % 30 yükseliş yaşamaları gerekir telafi için piyasada zayıflık yatay süreç devam ediyor XU100 8,000 üzeri kapanış yapamıyor eski 5000 benzetiyorum seçim belirsizliği olduğu gibi ytd.
    XBANK güçlü durmaya devam ediyor nereye kadar dayanır o ayrı konu ayrıca uzmanlar borsada çok fazla halka arz yapıldığını bununda borsayı olumsuz etkilediğini belirtiyorlar.Bence XBank,sigorta ve faktoring endeksleri belirleyeci olacaktır borsada ytd.

Sayfa 134/180 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •