Sayfa 135/911 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 7283 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bazen tepkisiz kalıp sessize geçmek en güzel cevaptır..
    Okachanında hissesi var..veya birgün alacak..BAK GÖRECEKSİNİZ..
    Bu yazdığımı bir yere kopyalayın.Yeri geldiğinde hatırlarız..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vallahi yok,ama alış yazıyorum trade etmek için

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Dediklerim doğru çünkü,herkes herşeyin farkında da herkes işine geldiği gibi davranıyor.Herkes korkmuş tırsmış pısmış,aman bana bişey olmasın hesabı.padişahım çok yaşa.ben burda yazarken esaretin bedeli diye yazan biri vardı,silivri soğuktur diyordu.Afrika da olmasak gelip bizi de alırlardı heralde.kendisi kayboldu nelerlerde acaba.paralı troll gibiydi...
    işi büyüttü, tweeter da yazıyor

3. borsa da ne kadar çok olumlu yazan olursa olsun, genelde hep olumsuz yazanların dedikleri çıkıyor.maalesef. ama ısrarla bekliyoruz.

4. ESARETIN BEDELI
    İŞ BANKASI ÇIKIŞI GELDİ BAŞLIYORUZ, 5 KURUŞ ALMIYORMUŞ HEMEN TTK TDK İLE SAVUNMAYA GEÇİYOR YERMİ ANADOLU İNSANI @RTErdogan @turanbulent @omerrcelik @BeratAlbayrak
    #milletinmalımillete https://t.co/pZFkYlv7Tu

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Şirketin adı da sarkuysan.adam hergün alım haberi yolluyor.gerizekalı ortaklarıda bu değirmenin suyu nerden geliyor diye sormuyor.adam tezgahı kurmuş 80 yaşına gelmiş hala fabrikanın başında.bi kalksa koltuktan neler olacak neler.adam kredi çekip temettü veriyordu biz hissedarken.yani benim paramla bana yemek ısmarlıyordu.Kısa vadeli borcu 1 milyara yaklaştı sen ne yapıyorsun diyen yok.o bakımdan uğraşmaya değmez.hem akıl sağlığın gider hem param hem zamanın.
    Çaycıyla mücadele edilmez çıkmakla iyi yapmışsın.
    Yıllar önce bir teklifim oldu .

Yatırımcı güven endeksi diye.
    Şirketler ve patronlar için yatırımcı güvenini gösteren puanlama olsun dedik. Ve BİST ve SPK bunu ciddiye alsın.
    Güven duyulmayan şirketler ve patronlar için hisse almaları satmaları, bedelli yapmaları , şirket birleştirmeleri vs yatırımcıyı direk ilgilendiren hiç bir şeye izin çıkmasın.

Ve bu endeks 3 aylık dönemlerde yenilensin.
    Hatta hisseyi yeni almak isteyenler uyarılsın .

Bu dünyada ilk olacaktı belkide ve BİST bugüne göre kesinlikle daha iyi olacaktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Çaycıyla mücadele edilmez çıkmakla iyi yapmışsın.
    Yıllar önce bir teklifim oldu .

Yatırımcı güven endeksi diye.
    Şirketler ve patronlar için yatırımcı güvenini gösteren puanlama olsun dedik. Ve BİST ve SPK bunu ciddiye alsın.
    Güven duyulmayan şirketler ve patronlar için hisse almaları satmaları, bedelli yapmaları , şirket birleştirmeleri vs yatırımcıyı direk ilgilendiren hiç bir şeye izin çıkmasın.

Ve bu endeks 3 aylık dönemlerde yenilensin.
    Hatta hisseyi yeni almak isteyenler uyarılsın .

Bu dünyada ilk olacaktı belkide ve BİST bugüne göre kesinlikle daha iyi olacaktı.

Hiç beklenir mi işbankası gibi bir kurumun işa işb ve işkur payları için yaptığı muamele ama oluyor ve devam ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Vallahi yok,ama alış yazıyorum trade etmek için
    Sayın Okcaha,

Kendinle bu kadar celişen bir yatırımcı görmedim. Hem bu kadar yerip hem de trade etmek istemeniz, bende farklı düşüncelere neden oluyor.

Burada algı yaratıp milletin malını ucuza mı kapatmaya çalışıyorsunuz diye düşünmüyor değilim.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hayırlısı ile okacha da bi mallansaydı o zaman fikirlerine daha çok rağbet olacak eminim.

Sayfa 135/911 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •