Sayfa 135/339 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Patron bakti spekler sadiriyor kap değil twit atıyor hahahaha twit yemezse sağlam bir kap hepsinde şu tahtacı az salsın tahtayı endeks kadar arttırması insafsız.

2. Endeks %5 artı benim hisselerede Bi poh olmamış kafayı yiyecem yine az kaldı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. sabah 173 ten trade yapan arkadaşa yerine koydun mu diye sordum..bana teknikte şişme var diyor...teknik al derse alacam diyor... oysa geçen gün ona bu hissede tekniğe bakılmaz demiştim...geçmişte ben gesan alırken defalarca beni arayıp teknik sat diyor yerinde olsam satardım diyordu... tabi ona hiç bir zaman uymadım...uysaydım herhalde gesandan en fazla bir kat kazanabilirdim..

kendi düşen ağlamaz diyorum...kimseye zorla para kazandıramayız...yenilenebilir enerji sektörü her zaman süprizlere açıktır...teknik bana göre çok az işler...asıl olan temeldir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Ekleme yapılır mı buralardan teknikçiler nerede

5. herkes kısmeti kadar kazanacak...bakalım kimin kısmetinde ne var ?? sabır sabır sabır diyorum...200 lere fazla kalmadı...kokusunu hissetmeye başlıyorum...umarım bu hafta sonuna kadar 180 lerin üzerine çıkarız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Ekleme yapılır mı buralardan teknikçiler nerede
    bence teknikçilerin en çok yanıldığı sektör bu sektördür..çünkü sat dedikleri anda bir de bakıyorsunuz ki sektör hisselerinden birine süpriz güzel bir kap geliyor ve hisseler hep birlikte çıkmaya başlıyor... ben cweneyi buralardan trade edebilenin cesaretine hayran kalırım...böyle bir kişiye ben ya teknikte kendine çok güveniyor derim yada cahil cesareti vardır derim...

tabi bunlar benim kendi düşüncelerimdir dostlar...siz bana bakmayın ..kafanıza göre hareket edin...içinizden nasıl geçiyorsa ve kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın...ben son zamanlarda sabrı çok öğrendim..ben de kendimi öyle daha iyi hissediyorum...durmak yok...inşALLAH yola devam...

7. Şimdi buradan hacimsiz Bi tavan çekerse hacmi tavan fiyattan yaparsa tüm teknikçileri avlamış mı olur

8. Sn keko şu senin teknikçi arkadaşına Bi söylesene şu aztek e Bi baksın taknik ne diyor

Sayfa 135/339 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •