Sayfa 136/298 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    2.5 aydır hisseye hiçbir şekilde bakmadm şimdi baktığımda bıraktığım gibi. Trajikomik. Batsada kurtulsak.en azından ümidimiZ 1 kez ölür
    Ümit var mi ?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ne oldu borsa uzmanları ? Birde burdan yorum yapın . Dördüncü yıla gireceğiz dolar ikiye katladı altın yüzde elli kar kar verdi sanel ne yaptı elde kaldı üçün biri beş maliyet bekle dur . Patronlar aldı ikisini şimdide üçüncüyü istiyorlar

3. Bi tavan istiyorum çıkıp gideceğim soz.. ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by BilirKisi Yazıyı Oku
    Bi tavan istiyorum çıkıp gideceğim soz.. ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanelin tavan yaptığı görülmüş mü?
    Ne içtiniz söyleyin bizde içelim bu zamanda gerekiyor

5. Allah belalarını versin. İnsanların paralarını emen bu tip şirketlerden töbe etmek lazım. bir çok ihale haberi çıktı neden??? paraların üzerine konmak için mi??
    YTD...

6. düştükçe düşüyor... Şirketi aradım Zafer bey diye birinin telefonunu verdiler. Defalarca aradım açmadı ve geri dönüşte yapmadı. Sizde arayın arkadaşlar. bu hisseye sahip herkes parasına sahip çıksın. bu vampirlere yedirmeyin paranızı. şikayet edin. ben elimden geleni yapıyorum.
    YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by 23ortega Yazıyı Oku
    Allah belalarını versin. İnsanların paralarını emen bu tip şirketlerden töbe etmek lazım. bir çok ihale haberi çıktı neden??? paraların üzerine konmak için mi??
    YTD...
    Valla hocam bende bu ihale haberleri üzerine aldım hisseyi çünkü bu işlerle şirket cirosunu 2 ye katlıycak ve hiç olmazsa bir 5 milyonluk kar elde eder diye düşündüm ancak bu hissenin şuan ki hareketleri benim de hiç hoşuma gitmiyor endeks çıksada düşsede hiç farketmiyo bunun için her şeyi düşüs bahanesi olarak görüyor ve işin şakası da 100 bin hacimle hisse nasıl böyle düşürülebiliyor ya

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1.41 e yol göründü.Millete ihale haberleriyle çok iyi mal kitlemişler.

Sayfa 136/298 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •