Sayfa 136/1000 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Cok haklisin ayni seyi be
    nde yaptim
    22.5 tan 180 gun vardi baglamadim gunluk gidelim diye

2. Bende gtf tot osl ist var .ist iyi getiriyor 15 in altina dusmedi daha.gtf de iyi 1 gun valorlu ama

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bende gtf tot osl ist var .ist iyi getiriyor 15 in altina dusmedi daha.gtf de iyi 1 gun valorlu ama
    TOT da iyi değil mi?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Kısa ve orta vadeli olarak cevabını aradığımız soru şu olacak dostlarım: Faiz düşüşünün sürmesi durumunda tahvillerden çıkacak olan para nereye gider ? Bunu bilen parayı vurur.
    Müteahhitlerin birbirine ev satıp %1 den kredi kullandığını söyledi bana 2 tane ayrı bankacı arkadaş. Şimdi bu ucuz para nereye girecek? Borsadan anlamaz bizim müteahhitler.
    Bu da cevaplanması gereken önemli bir soru dostlarım.

5. GL1 dağılım raporu yayınlanmış Gerçi bugün satış emri verdim Cuma vedalaşacağız kendisiyle ama takibimde olacak yine

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GL1 dağılım raporu yayınlanmış Gerçi bugün satış emri verdim Cuma vedalaşacağız kendisiyle ama takibimde olacak yine
    Mustafa hocam GL1’den kar edebildiniz mi acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Mustafa hocam GL1’den kar edebildiniz mi acaba?
    10 Ekim - 31 Ekim arası 8 ayrı günde aldıktan sonra kâr ettim yaklaşık %3 kadar Gerçi yarın ki fiyat henüz belli değil ama tahminen 0.7 artı gözüküyor portföyü

8. Şöyle bir durumla karşılaştım başına gelen oldu mu acaba. Garanti bankası ile fon ve hisse alıp satıyorum, son 4 gündür hesabımdan KREDİLİ HESAP FAİZ TAHSİLATI adında 5'er tl. para çekiliyor, avans hesabım veya kredi hesabım yok.
    Şubeye gidip sordum fon alırken marj için yeterli para bırakmadıysanız onun kredisinin tahsilatıdır gibi bir şeyler dediler ama bilemedim aylardır fon alır satarım ilk defa oluyor, daha kaç gün böyle para çekilecek onu da anlamadım.

Sayfa 136/1000 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •