Sayfa 138/193 ÝlkÝlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,097 - 1,104 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. Egyo adreslerde yok..

Alýntý Originally Posted by roark Yazýyý Oku
    EGS Gayrimenkul Anonim Þirketi Adresi: Akdeniz Mah. Þehit Fethi Bey Cad. Erboy Ýþ Haný Apt. No: 41/704 Konak/ Ýzmir

Ýnternette gezinirken þöyle bir adres buldum ama...Teyit etmek gerekir...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

Alýntýdaki adrese ..ricam üzere Sn Batýk gitmiþ olup..konuyla ilgili bana gönderdiði mesajýdýr..zahmeti için kendisine çok teþekkür ederim.

Alýntý Originally Posted by batýk
    Nihayet bugün o adresi gidebildim.Binaya girdim..Ýþhanlarýnda olur ya ilk giriþte ,ofisin kaçýncý katta olduðuna ait levhalar..Bunlara ait bir levha yoktu.Güvenlikçi de yoktu.Neyse ben çýktým 7. kat 701 numaralý ofise..Ofisin kapýsýnda da levha yok,hatta levha yeri söküktü...Neyse zile bastým..açan yok...dedim burasý boþaltýlmýþ herhalde...Aþaðý indim.Güvenlik görevlisi gelmiþ bu arada..Dedim böyle böylr...egyo deyince anlamadý..Ege dýþ ticaret,anonim þirket falan dedim jetonu o zaman düþtü..Denizliye gitti onlar dedi.Ýstersen telefon numaralarýný vereyim dedi,kartvizit çýkartýp...ben de kartvizitin resmini çekebilir miyim dedim,izin verdi çektim.... kartvizitte DENSER......denser denizli serbest bölge kurucu ve iþletici a.þ. yazýyordu. ÇARDAK-DENÝZLÝ HASAN TURHAN...YÖNETÝM KURULU BAÞKANI... 02588511180 CEP:05337422835 YAZIYORDU....bEN EGYO BÝNASINA GÝTTÝÐÝMÝ SANIYORDUM ama,bu egyonun denizli deki tekstil firmasýnýn ofisiymiþ anlaþýlan.. o da kiraya verilmiþti diye biliyorum......

Ben de daha önce baþka bir adrese gitmiþtim.

Alýntý Originally Posted by uvyatýrýmcý Yazýyý Oku
    adresi tekrar veriyorum
    kýbrýs þehitleri cad no:146 ÝÞÇÝMENLER ÝÞ MERKEZÝ kat:7 D:45

konak izmir
    izmirli olan biri gidip bilgi verirse sevinirim

ama kimse gitmezsede birini bulurum gidecek

rehbere bakayým bakalým izmir veya çevresinde tanýdýðým varmý diye
     Alýntý Originally Posted by akgün Yazýyý Oku
    Belirttiðiniz adresi buldum..Bina doðru fakat..egyo için verdiðiniz adreste kapý numarasý 45..binada bulunan son numara ise 38..bu durumda ..egyo binada hayali bir büroda hayali bir faaliyet göstermiþ..
    yani verdikleri adres palavra..
    Son düzenleme : akgün; 16-09-2020 saat: 06:43.

2. Batýk abi çok saðol ayaðýna saðlýk hakkýn ödenmez bütün yatýrýmcýlar(maðdurlar) adýna

yaþasýn futbol, futbol adýna açýklama yapýyor kardeþim kendi þirketinle ilgili açýklama yapsana belkide gözü yaþlý bir çok aile var...dalga geçer gibi Allah Hidayet versin (þimdi yine þakþakçýkar çýkar demedi demeyin)

Bu baþlýðý þu anda 2 kiþi okumaktadýr. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

Yarýn, geride kalan hayatýmýzýn ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Rica ederim aðbim, bir faydamýz olmuþsa ne mutlu bana.
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

4.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    Rica ederim aðbim, bir faydamýz olmuþsa ne mutlu bana.
    👑 Kral adamsýn.

5. Ya arkadaþ þöyle yakýn Geçmiþe bakýyorum da ; rta, ekiz, qnfkl, kent petrokent Dardanel gibi bir çok þirket yatýrýmcýsýna sahip çýktý biz hala civciv çýkacak kuþ çýkacak diye bekliyoruz
    Allah aþkýna tazekuru gýdaya bakýn ne dediði mi anlarsýnýz

bu hisseler alsat tavsiyesi deðildir
    sadece patron a sitem

6.  Alýntý Originally Posted by es-es-es Yazýyý Oku
    Egyonun bilançolarý geldiði dönemlerde kapatýlmasý gerektiðini ve kapatýlacaðýný ilk defa ben yazmýþtým.
    O günden beri hiç ilgilenmiyorum.
    Bu formun da egyonun da kralý sayýn Genco baba dýr.
    Genco baba ne derse o olur. Gerisi boþ teneke gürültüsü.
    genco bey iyi akþamlar ne zaman egyo faliyete gececek bilgi verebilirmisiniz.

7. Egyadaþlarým hayýrlý akþamlar Benim ALOMU arayýpta cevapsýz kalan oldumu asla olamaz genco adam gibi adamdýr buda böyle bilinir bana nasýl gelirsen öyle gidersin Sanal alemin klefyeleri hanginiz 22 senelik yatýrýmcýsý olupta Hisse Net ve Haber borsa dahil benim haricimde 0532 613 78 61 cep telefonunu kim verdi kimse bende herkes gibi yatýrýmcýyým izmirde olmam çevremin geniþ olmasý egdaþlarýmýn ve benim için köprü olmak güzel olay evet iki þti,nin yöneticisi ilede sýcak temasým hemen hemen iki günde bir görüþmem oluyor buda benim dik kiþiliðimin ortamýdýr bununda eplas ve mahzar yatýrýmcýlarýlarýnýn genel kurullara katýlým yapan yatýrýmcýlarýn benim ortamýma canlý þahitleridir gelelim meseleye Basmahane yüklenici firma kim gücbirligi 100/50 hisse Egyo AÞ 100/50 hisse Tapular elde Ý.B.Þ,si 2010 yýlýnda ÝKÝ ÞTÝ ve T.M.S.F,ile yapýlan Anlaþma ile Belediye hissesi 100/17den 100/30 çýkarýldý Ortadan kamuyararý sorunu bitmiþ oldu T.M.S.F,ninde satýþ ihaleside sn KOCAOGLUNUNDA giriþimiyle ortadan kalkmýþ oldu KONAK belediyesinin 2010 yýlýnda Meclis toplantýsýnda meclis üyesi arkadaþýmýn Telefon baðlantýsýyla meclis baþkaný sn TARTAN benim konuþmamý haklý buldu ve alt komisyonda tekrar görülmesine karar verdi (sizler imar planýný meclisten geçiriyorsunuz fakat istemezcuklar bir dilekçe ile iptal sözlerim egyo ve Güçbirliðinin yatýrýmcýlarý maðdur edilmiþ ayný zaman,dada çok zor günlere maruz kalmýþtýr sözlerimde meclis gündeminde kayýtlara gecti plan çýktýda ne oldu iptal enson güçbirliðinin B.Þ.B,sine açtýðý dava ve ile enson durum her iki þti,ye çektiði tebligat Güçbirliði ve EGYO AÞ.yi yapýlan protokolün iptali bizimde müdail olacaðýmýz mahkeme ortamý cýktý ve ne zaman biter bu þuan için meçhul Budurumlar düzlüðe çýkmadan bir yorum yapacak varsa yapsýn.

8. Genco bey sizin adamlýðýnýzý sorgulamýyoruz haddim de deðildir madem bir bildikleriniz varsa burada paylaþýn dedik eyvallah
    Son düzenleme : Korvet; 16-09-2020 saat: 21:20.

Sayfa 138/193 ÝlkÝlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •