Onemli Gunler Banner
Sayfa 138/996 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    nerde bu dediğin abd mi ? bütün dünyada ise benim haberim yok cidden yok.
    DSÖ'nün tavsiyesi bu. ABD, AB böyle uyguluyor genelde. Diger ülkeleri bilmiyorum pek
    Belcika'da bakim evlerinde ölenlerin sadece %15'i korona testi yapilarak korona ölümlüsü olarak kabul görmüs. Geri kalan %85 test yapilmadan korona ölümlü sayilmis vs. örnekler cok.
    TR sanirim böyle uygulamiyor.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    DSÖ'nün tavsiyesi bu. ABD, AB böyle uyguluyor genelde. Diger ülkeleri bilmiyorum pek
    Belcika'da bakim evlerinde ölenlerin sadece %15'i korona testi yapilarak korona ölümlüsü olarak kabul görmüs. Geri kalan %85 test yapilmadan korona ölümlü sayilmis vs. örnekler cok.
    TR sanirim böyle uygulamiyor.
    eğer öyle ise o da çok saçma.

adama tren çarptı korona dan gitti rahmetli demek.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    eğer öyle ise o da çok saçma.

adama tren çarptı korona dan gitti rahmetli demek.
    Aynen öyle oluyor.
    Bu konu artik inanc meselesine döndü.

Corona olmasa dikkati dağılmayacak trenin altına girmeyecekti adam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Corona olmasa dikkati dağılmayacak trenin altına girmeyecekti adam
    rahmetli demirden korkmazdı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6. Altın fonu veya dolar fonu hakkıda bilgi sahibi kimse varmı ? Getirileri götürülerek nelerdir? Ben baktığımda birebir aynı kolere hareket etmiyorlar gibi?

7.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Aklı hür, vicdanı hür, irfanı hür insanlar olduğunuzda saygıyı hakedersiniz.

Cümlelerinizi Allah, din, kitap ile süslediğinizde en çok siz bilmiş; tanrı sizin tarafınızı tutmuş, kibrinizi ve kininizi onamış, sizin partinize oy vermiş sanrısından kurtulduğunuzda ciddiye alınırsınız.

Ne iktidarınız, ne paranız ne de inancınız sizi değerli kılmıyor, haklı yapmıyor. Bu vasıflarla yüksek tondan konuştuğunuzda saygıyı hala hakedememiş olmanız sizin aşağılık kompleksinizi perçinliyor sadece. Kininiz de kudurmanız da bundan.

Çocuklarını ısıtamadığı için ellerine fön makinesi verip yan odada kendini asan annenin hakkını, sırca köşklerde, saraylarda zevkü sefa sürenlerin yüzüne vurduğunuzda o zaman inandığınızın bir kıymeti olur. Boşa hamaset yapmayın, burada sökmez.
    Konudan bağımsız olarak bu forumun tamamında bugüne dek okuduğum en güzel yorumlardan biri,tebrikler.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    + %4 bile olsa

bu riski birey alır mı ?

zoraki çalışan dışında.

ben almam.
    zoraki çalışmayan şu anda da çalışmıyor istemezse... ama nufusun %99'u zoraki çalışan zaten... keyif olsun diye çalışan %1'dir anca...

total kapanma olmaz artık... lokal olur, mahalleyi köyü vs kaparlar.. kahveler, barlar... okullar... bunlar kapanabılır.. bunların harici çalışır, hasta olanı evine yollarlar...

ben doğrusu budur demiyorum, olacak olanı yazıyorum... ekonomi batacağına %3-5 zaiyat veririz en kötü ihtimalle diyecektir ülkeler...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 138/996 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •