Onemli Gunler Banner
Sayfa 138/339 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bu gün emin simşeğin bakan seçilmesi nedeniyle BIST 30 hisseleri eşliğinde ciddi bir çıkış yaptı...paranın çoğu oraya kaydı..orası biraz sakinlestigi anda oradan buraya ciddi geçişler olacak...bu gün de yüzde 3 kadar prim yaptık..buna da şükür...sabah ilkin para bizim hisselere girdi ilkin tavan yapacak sandım...ama gün sonunda satanların bir kısmı aldıkları BIST 30 hisselerinde kalmayı tercih ettiler...oradan karlarını alıp tekrar buraya geleceklerdir....temennim bu hafta sonu 200 u görmek... ama 180 ve üzeri de çok şık olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bize esaslı Bi kap lazım yoksa kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Gerel Bi çerçeve anlaşma yaptı 3 tane tavan çekti 2lik 3 lük atışlarda cabası alınıp satılan daha bişey yok
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Maddi Duran Varlık Alımı

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1156253
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...888ccda4313045

Maddi Duran Varlık Alımı 2023-06-05
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. O nasıl varlık alımı mübarek kaç dönüm arazi aldılar.bunlar yeni fabrikami kuruyor bunlar.

6. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Patron gayrimenkul işine mi giriyor keko ,araziye bina dikmesin hücre yatırımı beklerken araziye gömdü paraları
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bize esaslı Bi kap lazım yoksa kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar
    başka bir şey dileseydiniz keşke

Sayfa 138/339 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz