Onemli Gunler Banner
Sayfa 139/691 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Birde şöyle bir durum var bunlar hesap kitap yapar ama öyle şeyler gelişirki (Gezi olayları.Sınır ötesi bir savaş durumu gibi) yaptıkları planları evirip çevirip bir yerlerinede sokabilirler Allah korusun olan yine bize olur başımıza neler gelmediki.YTdeğildir

2. Pasta..
    Bu Mary Tiyze hala devam ediyor alıma...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Son iki ayda bizim millet (Açık tayfası ...) puan durumu takibine göre ordino verirken bu Maryler / Hanslar / Herifler neden alıyorlar ki?
    Onlar bu kadar alırken de fiyatlar kıpırdamadan nasıl topluyorlar ? Eğer tek odaktan oluyorsa bu işler bravo demek lazım araya sıkıştırıp sıkıştırıp iliğini sömürmüşler tahtanın...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

4. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

5. 1$lık pislik bjkas
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Birde şöyle bir durum var bunlar hesap kitap yapar ama öyle şeyler gelişirki (Gezi olayları.Sınır ötesi bir savaş durumu gibi) yaptıkları planları evirip çevirip bir yerlerinede sokabilirler Allah korusun olan yine bize olur başımıza neler gelmediki.YTdeğildir
    Dedigin dogru ama asil bu gibi durumlari firsata cevirmek lazim, hatirliyorumda 3,12 ye bretix muhabbetinde 30000 lot kapmistim, 2 hafta sonra % 18 + spegin eline(Kimin eline verdim gerçi bilmiyorum, çünkü kasa hep karda) vermiştim 4, 18 de......burada teknik, grafik unutun......1 ay oldu çıkalı buradan ama bildiğim tek şey sabır edin, zararda ka lmazsınız..........ama uykuda uydurmaz kolay kolay...ytd.......

7.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Borcu Bir milyarı geçkin bir şirketten ne bekliyorsunuz artık uçacak kaçacak çift haneli rakamlara ulaşarak söylemlerini bırakın. Yeni kerizler geldikçe spek yolmaya devam edecek kendi haline bırakın. Almayın satmayın spekin ekmeğine yağ sürmeyin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece bu sezon su ana kadar 700 milyon kasada, millete salma korkuyu........eğer gösterirse onu bilançoda.........alavere çok burada.......ikinci kez üst üste kar açıklayacağını da sen de biliyorsun......hissede olanlar dayansın derim ama Yen'i alacaklara kesinlikle ytd

8. şampiyon olursa çift hanelere gitmesini kimse engelleyemez...
    bu sene zor ama neden olmasın diyorum... yedirmemek için ellerinden geleni yapsalarda hakeden tek takım bjk...bir sene daha şampiyonluk gelirleri ve şampiyonlar ligi gediklisi olan ve iyi yönetilen Beşiktaşı kimse tutamaz... tüm korkuları da bu!
    not: burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. şahsi fikirlerimi dile getiriyorum...

Sayfa 139/691 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •