Sayfa 139/651 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Murat bey son kez bu soruyu sorayım siteyi daha fazla kalabalık etmeyeyim iddani ispat edebilecek bir argumanin varmi varsa bunu aciklamani rica ediyorum yoksada suc isledigini biliyormusun

2. Alical dostum başka işin yokmu forumda yazınca hissemi yükseliyo bırakın burada ömür çürütmeyin ya satın gidin yada susun bekleyin spek ne isterse o olur zamanı gelince 10 günde 1.00 yaparlar ama zaman hisse nin hepsi piyasada dönmüyor dönen kısım toplanınca uzaya çıkarır lar bırakırlar tekrar en fazla ilk tahvili öderler sırf düzeliyor ödeme yaptı hırsızlar yola geldi desinler diye dün hisse alanlar dahi yandık havasında buranın tadı kaçmış

3. Başka bir sitede adım yazılmış o sitede uyeligim bulunmadığı için burdan bir soru sorayım contra isimli bir arkadaş benimle ilgili bir ithamda bulunmuş eğer bu sitede üyeliği varsa bir kac soru sormak isterim bulunmadigim bir yerde ismim neden gezer neden başka biriyle beni ozdeslestirmek istediğinizi merak ediyorum sizinle hiç muhabbeti olmayan birine neden iftira edersiniz neden bana iftira ettiğinizi gerçekten merak ediyorum bu işteki cikariniz nedir benim hangi soylemim sizi rahatsız etmiş olabilir cevap bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Alical dostum başka işin yokmu forumda yazınca hissemi yükseliyo bırakın burada ömür çürütmeyin ya satın gidin yada susun bekleyin spek ne isterse o olur zamanı gelince 10 günde 1.00 yaparlar ama zaman hisse nin hepsi piyasada dönmüyor dönen kısım toplanınca uzaya çıkarır lar bırakırlar tekrar en fazla ilk tahvili öderler sırf düzeliyor ödeme yaptı hırsızlar yola geldi desinler diye dün hisse alanlar dahi yandık havasında buranın tadı kaçmış
    Dostum mesele hisseyle alakalı değil birilerinin bu işteki çıkarını merak ettim benim burdaki parayla ilgili bir beklentim yok ben zaten parayı unuttugumu defalarca yazdim benim yazdıklarım birilerini rahatsız etmiş olmalı burdaki birini rahatsız etmesini anlarim karşılıklı yazisiriz doğru yolu buluruz birileri okyanus otesi sitelerden ismimi kullanıyorsa bunda başka bir art niyet ararım

5. anlık görebilen varsa paylaşsın.

6. Özgür takas varmı bugün yaklaşık yarım milyon lot el değiştirdi alıcı satıcılar kimler

7.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Özgür takas varmı bugün yaklaşık yarım milyon lot el değiştirdi alıcı satıcılar kimler
    Ben de gün sonu takası yok. Sıdıka hanım var twitter da ondan istiyorum..

Sayfa 139/651 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •