Sayfa 139/358 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2857 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Arkadaşlar; 1990 yılında Petkim in ilk halka arzı ile bu piyasa ile tanışan çok tecrübeli biri olarak söylüyorum ve biliyorum ki; bu senet tabii ki yukarı gidecek. Bazı arkadaşlar üzerime ümitsizlik tevdii ederek beni telkin etme çabası içine giriyorlar ancak gerek yok. Neyin ne olacağını görüyorum gülünç oluyor. Ben bunu demiyorum ki. Verdiğim örneklere ve grafiklere de bakarsanınz, ben başka bir şey söylüyorum. lütfen beni anlayarak bana yardımcı olun, Ben de piyasa ile size bilgi vererek yardımcı olayım. Anlaşılamazsam eğer azmim kırılır. Y.T.D.

2. İnşallah...ucuz kaldı zaten bilanço öncesi. ..nevar neyok kafa göz daldık bugün

3. Yorumuma diyeceğiniz bir karşıt argüman varsa getiriniz tartışalım. sadece laf söylemek için yazdıklarımı alıntı yaparak cevap niteliği taşımayan yorumlar yapmak adına yazdıklarımı alıntı yaparak tekrar etmeyiniz.

4. Hissenin performansı gerçekten hayal kırığlığı o konuda şüphe yok.Lakin şunları ekleme gereğini hissettim.Son 3-4 seneye bakıldığında şirket senede 3 kez temettü veriyor.Bunun ikisi yaklaşık 2-3 ay arayla 3 kuruş civarı temmettüler.Bir de sene sonu bilançosunu açıkladıktan sonra verdiği temettü var.2017 yılının Nisan Mayıs aylarında yanlış hatırlamıyorsam hisse %9,5 civarında bölündü ve 10.8 kuruş civarında da net temmettü dağıttı.Bölünmeyle 4.2 milyar civarında olan ödenmiş sermayeyi 4.6 milyar seviyelerine çektiler ki tavan 6 milyar.Bu sene de bölünme gelecektir benim tahminim ve bu bölünme %13-14 arası mümkün olabilir.Temettü verecekse de 13-14 kuruş net temettü verecektir benim tahminim.Bunları neye göre çıkardım:geçen sene elde edilen kar 1.776 milyar iken 3 çeyreğin toplamı şimdiden 1.978 milyar civarı.Bir şekilde bu 2.5 milyarı geçecek.Tamamen benim kafamdan geçen olası tahminlerimdir.Herkes kendi hesabını yapıp farklı değerler bulabilir.Asla Y.T.D değildir.

5. investing Bitcoin sayfası ağlama duvarı olmuş beterin beteri var

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ekside en önde...

7. borsanın çökmesine rağmen, bazı arkadaşların dediği gibi ters hareket etti ve düşmediği gibi artıda. helal

8.  Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    borsanın çökmesine rağmen, bazı arkadaşların dediği gibi ters hareket etti ve düşmediği gibi artıda. helal
    Düştüğü yerden kalkmıyor. Ne biçim senet bu ?

Sayfa 139/358 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •