Sayfa 14/371 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2962 madde; 105 - 112 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    bahsettiğim olay buydu bu onay değildir bu kırılmadır bana göre kendim 25,18 stop oldum kendime üzüldüm bunun yerine kafamdaki hisselerin en az yükselini alsaydım dahi yüzde 15 karım olurdu bunda ise yüzde 2 dün belli etmişti kendisini yükselen endeksle düşmesinden benim için 25,30 destekti kırdı ve kaçtım elimde çerezlik 400 lot kaldı umarım 27 kırar aranıza katılırım herkese hayırlı kazançlar
    bu işler böyle işte svg akrep onay dersin, onaya gelebilir dersin, gelir veya hisse düşer hemen birisi lafı sokaaaaar.... ve gider.... sorsan kimse forumda yazılana göre hisse almaz, almamalıda zaten... ama gel görki özel elemanı gibi ona buna laf çakar....sanki burda bir aceminin yazısına istinaden hisse almış gibi....sabırda mükafat var derler, izleyelim bakalım ne olacak...

sizi tenzih ederim kendi adıma yazdım......bu aralar çok yazıyorum galiba... gevezelik yapmamak, biraz ara vermek lazımmm

2. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    bu işler böyle işte svg akrep onay dersin, onaya gelebilir dersin, gelir veya hisse düşer hemen birisi lafı sokaaaaar.... ve gider.... sorsan kimse forumda yazılana göre hisse almaz, almamalıda zaten... ama gel görki özel elemanı gibi ona buna laf çakar....sanki burda bir aceminin yazısına istinaden hisse almış gibi....sabırda mükafat var derler, izleyelim bakalım ne olacak...

sizi tenzih ederim kendi adıma yazdım......bu aralar çok yazıyorum galiba... gevezelik yapmamak, biraz ara vermek lazımmm
    yok dostum rahat ol seni bilen bilir sadece arkadaşın biri lasik donu verecekti hem soru soruyor size soruyormuş beyfendi bende cevaplayınca kendisine akışanı yaptıben bundan kaçtım tekniği yükselen endekste katletti eğer endeks dönerse bu hissede olmak beni korkuttu ve bence paylaşımlarını insanlardan mahrum etmemelisin özeldede söylemiştim bugün sayende bir balık daha yakaldım
    ytd deli saçmasıdır

4. Burda zaten 3_5 kişiyiz sayın akrep sende gittin biz hisseci 16 ile beraber burayı bekleriz sende sonra gelirsin yine

5.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku

Hayıırrrrrrrrrrrrr....
    Yazmaya devammmm....

6. yaman bir çelişki borsa 89,700 çelebi 26.68 test ediyor, borsa %+2'ye yakın yükseliyor ÇELEBİ nötr borsa tekrar 89,500 ve çelebi başa dönüyor tam bir TUZAK ,,,Çelebi'nin spekülatörü katıksız su katılmamış süzme ......BASİRETSİZ ÇELEBİ YÖNETİMİ DE ŞU GENEL KURULU YAPSA DA AĞIZLARINDAN KELAM ÇIKSA ,,ANCA GÖBEK BÜYÜTSÜNLER

7. Sayın husman sade clebi değil hava yolu şirketlerinde!de aynı sıkıntı var.Grafiklerine bakın hepsi aynı hareketi yapıyor.Elbet bunlarada sıra gelecek sabır etmek lazım.

8. büyük düşen derken yok 26 yok 27 derken sağlam vurdular millete bu gün borsa %5 te yükselse 24'e geri gelecek gözüken bu yazıklar olsun senin kalıbına da sanada ÇELEBİ HOLDİNG kimlerin elinde oyuncak olmuş %-3 düşer bu gün benim fikrim bu zıt hareketin tek sebebi kötü bir haber var ve ÇELEBİ HOLDİNG'ten birileri de bunu biliyor ve kullanıyor..SPK var mı ki şikayet edesin ..

Sayfa 14/371 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •