Sayfa 14/321 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2564 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Gedik bugün de anasını ağlatıyor tahtanın.

2. Bu Leyla abla daha yarısını sattıysa, herhalde Ekim ilk haftasına kadar böyle gidecek. Hayatımda ilk defa Alarko aldım. Hep beğendiğim bir holding olmuştur. Teknik , temelde bir bozulma yok. Sadece vaktimizi çaldı bu ortak satışı. Yatayda dinlenmeye devam.

3.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Bu Leyla abla daha yarısını sattıysa, herhalde Ekim ilk haftasına kadar böyle gidecek. Hayatımda ilk defa Alarko aldım. Hep beğendiğim bir holding olmuştur. Teknik , temelde bir bozulma yok. Sadece vaktimizi çaldı bu ortak satışı. Yatayda dinlenmeye devam.
    uzun vadeci için harika fırsatlar böyle uzun süre yatay kalması

4.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Bu Leyla abla daha yarısını sattıysa, herhalde Ekim ilk haftasına kadar böyle gidecek. Hayatımda ilk defa Alarko aldım. Hep beğendiğim bir holding olmuştur. Teknik , temelde bir bozulma yok. Sadece vaktimizi çaldı bu ortak satışı. Yatayda dinlenmeye devam.
    2-3 gune biter Erdi..hizli gidiyor Gedik..3-4 milyon kaldi en fazla

5. Bize çok acil, yatirimci ve küçük esnaf dostu,nur yüzlü Ceo muz Umit nuri abimin,bloomberg tv de ulusa sesleniş konuşması lazim..

6. (((: Ümit abi güzel konuşuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Aynen sen 1-2 tane ornek biliyosun diye butun dunyanin bildigini yalanlamis oluyosun ;)
    Sen dürüstlük adına yaşamış olduğun bir hikayen yok. Dünyada onları nasıl gördükleri ile ilgili fikrin yok. Burada kulaktan dolma bilgi ile dünyaya mal edip savunuyorsun. Ülkeyi böyle savunmazsın ((:

8. dünyada onların nasıl göründükleri ile ilgili fikri olmayan sensin hocam o yüzden tartişıyoruz ya zaten ;) senin tanıdıgın kadar benim unuttugum yahudi var sen sıkma canını

Sayfa 14/321 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •