Sayfa 14/1030 İlkİlk ... 4121314151624641145141014 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. arı hesap açtım bugun yalnız hesabı açarken vade gün sayısı seçeneği var benim anlamadığım zaten gecelik faiz değil mi arı hesap? Bilgisi olan arkadaşlar hesabı nasıl açmam gerektiğini söyleyebilir mi? Hafta sonu araya girdiği için mevduat boşa çıkmasın

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende sordum merkezle konuşmuş mt .

Sadece Enpara.com gibi digital kanalla işlem yapıp şubeyi hiç kullanmayanlar için geçerli dedi .

Tam saçmalık yapıyorlar çok ilginç bu bankalar .

Güldüren 22.50 verip bize 17 vermesi nasıl bir mantık bilemiyorum .

Banka değiştir diyor bizde değiştirelim bakalım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de tam bu mantalite yüzünden Şekerbank'a taşımıştım Burgan'dan, ama bunu yapmak gerekiyor. Aksi takdirde düşük faizle parayı alıp, pahalıya satmaya devam edecekler.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bana yardimci olsaniz... ben günlük gecelik yüksek faiz veren.. istedigim zaman hesaptan para cekip istediginde para yatiracagim..öyle 1 ay 2ay 3ay hosgeldin faizi diyip diyer aylarda faizi düşuren bi hesap olmayan bi banka varmi arkadaşlar.. ???? Deneyimli olan sölese

Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Bana yardimci olsaniz... ben günlük gecelik yüksek faiz veren.. istedigim zaman hesaptan para cekip istediginde para yatiracagim..öyle 1 ay 2ay 3ay hosgeldin faizi diyip diyer aylarda faizi düşuren bi hesap olmayan bi banka varmi arkadaşlar.. ???? Deneyimli olan sölese
    NKolay var ama bono

http://www.hisse.net/topluluk/showth...24#post2606824

5. [QUOTE=sermo;2608026]
     Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Burganbank usd 32 gün 500k %6,65; 92-181 gün arası %7 oran aldım...[/QUOTE

Burganbank Merkeze sordum. Bu oranlar kesinlikle yanlış, mümkün değil dediler.

Bu tüm siteler ajan kaynar dediler.

Bana verilen rakam %6.25.
    Merkez ne bilir. Şubeden aldım. 500 bin usd için.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Sayin hocam nkolay da devlet garantisi yok..ama onemli deil.. istedigim an cikabiliyormuyum??? Olurya isler kotuye gider odeyemez olur biranda Netten satis verip efteyle istedigim hesaba yatiriyormuyum??

7. Eğer simitçiye kadar millet dolar konuşuyorsa dolar düşecektir. Şimdi de her yerde 500 baz faiz artışı konuşuluyor, demek ki 13 eylül hüsranla son bulacak. 200- 300 yeter diyecekler. Kendilerince de haklılar. Yürek ister faizi şak diye 500 baz puan artırmaya, kobisinden sabisine kadar herkes etkilenir.
    bence tam da 13 ünden önce döviz için son fırsat olabilir. Geçen sefer merkeze güvendim almadım bu sefer herkese güvenerek almayı düşünürüm. Buradaki fikir şahsımı bağlar, yatırım tavsiyesi olamaz. herkes kendi kararını verecektir. Kar ve zarar kişilere aittir.

8. Bugün komşuma 300 bin tl. için güldüren açtırdık. %22,50 verdiler. Burgan da kan değişikliği iyi olmuş.

Sayfa 14/1030 İlkİlk ... 4121314151624641145141014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •