Sayfa 14/792 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 105 - 112 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. malı emeklilik fonları boşaltmış 200 kusur kalmış ellerinde 270 bakalım filmin sonu nerde bitecek

2. çed med bilanço felan bilmem de şemsiye fena girdi onu iyi biliyorum..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. endeks ile birlikte sabun gibi kayıyor sonradan çıkar karamanın oyunu derler bakalım ne gösterecekler ak koyunmu kara koyunmu.
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Buyuk ihtimalle gocmen konutlarindan kapisite artis itirazi gelecek bunu fiyatliyor tabi onlar bunu biliyor

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Tahtada değilim rica üzerine görüş belirttiyorum.
    6.08 önemli bant aşağıda 6.02 mevcut buralarda tutunamazsa 5.87-88 bandı konuşulur.
    birde şöyle yorumlamakta yarar var endekssin 17-18 binlik hareketinde ne yapmış grafiğine bakarsanız daha rahat ne yin ne olduğunu görürsünüz.
    bol kazançlar.
    Geçen ki yorumumun devamını soran arkadaşlar yukarda belirttiğim rakama 2 günde gelmiş ,
    Yalnız graf ta obo mevcut devamı uygularsa 5.54-5.55 görülebilir.
    bol kazançlar
    grafik atamıyorum SPK

6.  Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Buyuk ihtimalle gocmen konutlarindan kapisite artis itirazi gelecek bunu fiyatliyor tabi onlar bunu biliyor

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app
    muhakkak itirazlar var fakat bakanlıgın onayından sonra mahkeme olasılıgı var,,fakat bakanlıkta ona göre bir brokresi içinde onay verecektir..onun inceleme ve çıkarılacak yasa için kafa yoruyorlardır,,,
    mesala orda bulunan agaçların ömrünün doldugu ve kesilebilir gibi ve arkasından onay gelmesi gibi..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Geçen ki yorumumun devamını soran arkadaşlar yukarda belirttiğim rakama 2 günde gelmiş ,
    Yalnız graf ta obo mevcut devamı uygularsa 5.54-5.55 görülebilir.
    bol kazançlar
    grafik atamıyorum SPK
    fincandan 6.10 dönüşü devam etseydi etmedi OBO ya çevirdi belkide bizim öyle okumamızı istiyor hergele..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Bukadar yatırım yapıldı ve bitti sayılır herşey olumlu. 5 ler pek olmaması lazım. İtiraz vs gelirse de, 2-3 ay erteler sonra çözülecek illaki.
    Olmayacak duaya 120 mil. Dolar yatırılmaz 300 dönüm arazi de çöpe atılmaz.

Deneme üretimi, düşen masraflar, artacak karlar, hepsi önemli ve iyi yönde değişiklikler.

Bu kadar tepki çok, max %5 oynar derken %7 olduk %10 a gidiyoruz düşmede.

Ben mi anlamıyorum şirket değeri hesabı karı yatırımı zararından,
    bir garip iştir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 14/792 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •