Sayfa 14/440 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3515 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Gold Rush

İşyerimde eleman çıkarılacak.. Malum kriz etkisini göstermeye başladı.. Ve tabi ki benim iş yüküm artacak.. Rahata alışmıştım.. Ama yapacak birşey yok..

İronik olan ise AKP li bir arkadaşın işine son verilecek olması... Çok atıp tutuyordu ekonomi çok iyi diye.. İlk fatura ona kesildi.. Henüz haberi yok.. Benim haberim oldu.. Ve böyle şeyler canımı sıkıyor.. Neyse hayırlısı..

AKP li olduğundan değil elbette.. Onun işini yapabilir herkes diye..

Görüşürüz..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    İşyerimde eleman çıkarılacak.. Malum kriz etkisini göstermeye başladı.. Ve tabi ki benim iş yüküm artacak.. Rahata alışmıştım.. Ama yapacak birşey yok..

İronik olan ise AKP li bir arkadaşın işine son verilecek olması... Çok atıp tutuyordu ekonomi çok iyi diye.. İlk fatura ona kesildi.. Henüz haberi yok.. Benim haberim oldu.. Ve böyle şeyler canımı sıkıyor.. Neyse hayırlısı..

AKP li olduğundan değil elbette.. Onun işini yapabilir herkes diye..

Görüşürüz..
    Bir tane sokak röportajında işsiz bir adam görmüştüm... Eğer düzmece değilse tabii...

6 aydır işsiz olduğunu söylüyordu, Ama buna rağmen ekonominin çok güzel olduğunu falan söyledi.

Aklıma gelmişken şunu da söylemek istiyorum, üçkağıtçı olan gerçekten yaşıyor bu dönemde. Antrenmandan Eve gelince bazen şu televizyondaki kadın tartışma programlarını açıyorum. Öyle insanlar var ki hiç çalışmıyorlar, kimisi ölmüş babasının aylığını alıyor, kimisi kendisini engelli gösterip aylık alıyor, kimisi kendisini yaşlı annesine bakıyormuş gibi gösterip aylık alıyor... Ve onların aldığı aylıklar bizim verdiğimiz vergiler normalde!!! Bu acayip zoruma gidiyor...

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Altın 1971..

Gelen veri ile ilgili pozisyonumu 1980 den kapatmaya karar verdim.. Veriyi doğru yorumlamış miyim grafikte izleyecegim..

Kar Al ı 1980 e yazdim..

Sinirlenmeyin Selim bey. Hak edilmeyen para fazlasıyla cikar

Alın teriyle kazanılan para öyle bereketli oluyor ki

Dow da 34 bine doğru bir çıkış akabinde 32250 bekliyorum.. Pozisyonum yok izlicem..

Siyasetle ilgilenmiyorum artık kafam öyle rahat ki.. Kelebekler uçuşuyor..

Çevirsinler tiyatro bol bol.. Herkes hakettigini yaşar..

Sayfa 14/440 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •