Sayfa 14/62 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. Elinizde brüt takastan rekorla çıkmış bir kağıt varken bu kadar tedirginlik neyin nesidir? 10mlndan fazla zarar açıklarken 3mlndan fazla kar açıklıyor. Elbet gidecek hakettiği yere. Tutamazlar bi yerden sonra. Tabi bunlar bence. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.

2. Spek boşa uğraşma görünen dağı gizleyemezsin.

3. kıytırık kar getiren kağıtlar nerde bu nerde.

4. Yeter be spek daha ne kadar baskılayacan

5. 4.15'teki 17000'i kim yazdı acep 15 altına veremiyor!!!! İzleyelim...

Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Dağılım paylaşabilecek varmı

7. Bugün kademeleri canlı izleyemiyorum; ama tahmin ettiğim gibi sabah yukarı çıkarıp bastı tekrar. Şimdi kapanışa baktım seansı artıda kapatmış. Bu mükemmel bilançoya elbette sağlam bir tepkisi olacaktır ama bu kısa vadede olur mu şüpheliyim. Belki siz değerli ortaklarıma saçma gelecek ama ben bugüne dek Mynet'te çok yorumlanan, uçacak kaçacak denen bir tek hissenin muvaffak olduğunu görmedim. Hisse bir kaç gündür Mynet'te acayip pohpohlanıyor, bu durum da kısa vadede canımı sıkıyor açıkçası. Umarım bilançonun pozitif yansıması tez zamanda gerçekleşir.

8. Biz myneti en son chat sitesi ve okey sitesi olarak bıraktık bi daha da açmadık. Borsa ve yatırımla ilgili oradaki yorumlara asla bakılmaz. Burada tecrübeli insanlar var. Yıllarını vermiş borsaya. Biz kap ve bura dışında pek bakmayız. Tabi aracı kurum uygulamaları var bir de. Bahsettiğiniz pohpoh olayı insanları bitirmek icin plandir dogrudur. Görünen köy klavuz istemez. Ters giden tek bir şey görsem anlarım. Ama yok. Bundan sonra da pek olacak gibi görünmüyor. Benim sağlam limanim Egpro. Pimas da kardeşi. Birlikte yürür bunlar . ama aceleyi sevmez bunlar. Acelesi olan hic bulasmasin. O zaman stres yapar. Saygılar. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.

Sayfa 14/62 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •